Matthijs Waterman Horaria, \)em,Q-(oej0e Josephine Louisa Elodie Maria Noë Leendert Wittem Jacobs Elisabeth Cora Schink- de Poorter Bep 17 Toon Baggen Psalm 121 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis, dat de Heere op Zijn tijd en wijze, uit ons midden heeft weggenomen onze dierbare en zorgzame vader, opa en overopa sinds 15 juli 2021 weduwnaar van Geertruida Waterman - van Velzen Waarde, 31 oktober 1931 90jaar Goes, 2 maart 2022 Waddinxveen, Bert Waterman Maatje Waterman - Witte Gerdien en Egbert Matthijs en Judith Ties, Eva Adriana en Arald Naomi, Samuel Andries en Jeanine Mathilde en Jan Juda Kruiningen, Gerda Waterman Kapelle, André Waterman Alblasserdam, Tineke Verloop - Waterman Arjan Verloop Gerdine en Jakob Joan,Arne Nelske en Mare Niek Geert Kruiningen, Liesbeth Sinke - Waterman Kees Sinke Christine en Vincent Rosalin, Eloisah Matthijs en Carola Chiel, Jack Gerlinde Marilin Catherine en Ard-Jan Jaap Gert-Jan In liefde gedenken wij Gert-Jan Bergweg 5b 4461 LX Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 7 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de Petrakerk van de Gereformeerde Gemeente, Goessestraatweg 18 te Kapelle. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 8 maart om 13.30 uur in genoemd kerkgebouw. U wordt verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Deze dienst is ook mee te luisteren via www.kerkdienstgemist.nl (Petrakerk Kapelle). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. De toespraak op de begraafplaats is mee te luisteren via www.dorstbegrafeniszorg.nl. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. - Geen bloemen - Onze dank gaat uit naar de (thuis)zorgmedewerkers van zorgcentrum Rehoboth voor de Hefdevolle verzorging. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Vandaag heeft mijn Heve vrouw, onze lieve mama, schoonmoeder en oma het leven zacht en kalm losgelaten echtgenote van Frits Thomaes Waterlandkerkj e, f Axel, 22 april 1938 28 februari 2022 Hoofdplaat: Frits Thomaes Wachtebeke: Susan en Gilbert Verhoene-Thomaes Sas van Gent: Caroline en Frank de Vleesschauwer-Thomaes Marieke en Rens Emma Pieter en Sarah Hoofdplaat: Martin en Anne-Marie Thomaes-Buijsse Maarten Reinier Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Josephine. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van De Vurssche in Axel die Josephine zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: Eurostraat 1,4513 AS Hoofdplaat Indien u geen kaart ontvangen heeft, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. ZV ZATERDAG 5 MAART 2022 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Toon was meer dan 22 jaar lid van onze Probusclub waarvan hij ook voorzitter is geweest. Hij had brede interesses en een duidelijke mening over vele onderwerpen. Wij zullen hem node missen bij de bijeenkomsten. Toon zal in onze herinnering blijven als een aimabel en zeer betrokken lid. We wensen Marie José en de (klein)kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van de Probusclub Kanaalzöne-Zeeuwsch-Vlaanderen-Zuid Dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze zorgzame moeder, onze lieve oma en oma-oma weduwe van Aldert Gerrit Verlinde Terneuzen, 25 december 1931 Aardenburg, 25 februari 2022 Breskens: Nella en Benk van de Ree - Verlinde Istvan en Tamara Fox, Moos Angelo en Josephine Anna, Julia, Ralph Monika Amber, Lukas Sint Kruis: Bram Verlinde en Anja de Putter Angelique en Benjamin Breskens: Jan en Marie Verlinde - Scheele Jaap en Sandra Erik en Jessica Jari Gaaiperswei 16 4527 HD Aardenburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het verlies was er al voor het einde, de rouw voorbij voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je nam. Wij voelen mee in jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. In alle rust is van ons heengegaan Oostburg, 9 december 1940 t Breskens, 28 februari 2022 Familie Jacobs Het afscheid zal vandaag in besloten kring plaatsvinden. Een woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van afdeling Boulevard van De Hooge Platen in Breskens, voor de liefdevolle verzorging die zij aan Leendert hebben gegeven. Correspondentieadres: Anna Paulownaplein 1,4461 RC Goes Dit wordt mijn laatste lange reis. Het is goed zo! In het bijzijn van haar man en dochters is na een lange en intense strijd overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Vlissingen, 7 april 1942 t Vlissingen, 27 februari 2022 Vlissingen: Leen Schink Middelburg: Joyce en Jos van Trier-Schink Maxime Skyler en Marit Amsterdam: Belinda Schink Annick Jorrit en Daniëlle Vlissingen: Sabine en Richard Wagenaar-Schink Mats Morris Correspondentieadres: Boulevard Bankert 178,4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 133