Hf Andreas Jacobus Franciscus Vermeulen Leendert Wisse 17 Johannes Anthonius Barneveld Jan Barneveld Leida Nieuwdorp - Harpe OVERLEDEN -Jan- Huil maar niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze trotse vader, schoonvader, opa en overgrootvader André Lid in de Orde van Oranje-Nassau 02 -12 - 1922 Westdorpe f 23 - 02 - 2022 Terneuzen Huizen: Alex en Beatrix Evergem (B): Ronald en Norma Sas van Gent: Daniëlla en Robert Terneuzen: Annie en Kees In liefdevolle herinnering Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 23 februari 2022. Corr.adres: Statenstraat 33,4551 W Een woord van dank is er voor Dr. Deleu en het Hospice Zeeuws-Vlaanderen voor de aandacht en zorg die zij besteed hebben aan onze vader. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig dat we onze lieve tante moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde die we van haar hebben ontvangen Leida Nieuwdorp-Harpe Piet en Dea Joziasse Johan en Jo spruijt Andrè en Andrè Maljaars Bram Maljaars Frans en Lies van Wezel Hans en Suus Soolsma Jan en Els Maljaars Levien en Marcella Maljaars Marie Maljaars Enige en algemene kennisgeving Met verdriet omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader, opa en overopa sinds 4 oktober 1996 weduwnaar van M.M.C. Wisse-Beneden in de leeftijd van 94 jaar. Jaap Wisse Lennart en Dominique, Jody, Jacky Gerrit Wisse f Julian 1 maart 2022 Schipperstraat 7 4401 BAYerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 4 maart. Na de begrafenis is er van 11.15 tot 11.45 uur gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Molenlaan la te Yerseke. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en Ter Weel Krabbendijke voor de goede verzorging. Dankbaar voor wie ze was en wat ze voor ons heeft betekend de Siaa/imdój echtgenote van Kees de Jonge Goes, 26 februari 1942 Goes, 1 maart 2022 Goes: Kees de Jonge Enschede: Petra en Luuk Sanne en Jens, Tom, Lars Middelburg: Ingeborg en Carlo Correspondentieadres 't Zanddorp 8A, 4335 AJ Middelburg We nodigen u uit om op zaterdag 5 maart om 12.00 uur samen met ons afscheid te nemen van Jeanne in Crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de lounge van het crematorium. Eenieder die zich betrokken voelt is van harte welkom. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Weel, De Schenge 4, voor de liefdevolle verzorging. Antonius Johannes Maria Baggen Laatste woorden van afscheid PM DONDERDAG 3 MAART 2022 Krachtig leefde hij zijn leven, moedig nam hij afscheid, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 76 jaar. Coby Barneveld-Wisse Ingrid en John Justin Renate en Jeffrey Fleur, Rosalie, Amber Oost-Souburg, 1 maart 2022 Reggestraat 17 4388 RP Oost-Souburg Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. Na een korte periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze zwager en oom Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Frans en Corien Wisse - Grims Henny en Adri Dijkwel - Wisse neven en nichten En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Intens verdrietig, maar dankbaar voor een leven van zorgzaamheid en liefde, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma echtgenote van Willem Nieuwdorp Serooskerke 25 augustus 1935 Middelburg 1 maart 2022 Kapelle: Willem Nieuwdorp Wehl: August en Jacqueline Lenny en Harm; Sophie, Joah Laura en Wilbert; Guus Kapelle: Willy en Ernst Jocelyne en Levien; Luuk, Sem Hardinxveld-Giessendam: Erik en Aria Arjanne, Wilfred Harderwijk: Ab en Hanna Sara, Abigail Correspondentieadres: W. Nieuwdorp, CD Vereekeplein 26,4421 CA Kapelle De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats te Biezelinge. Deze week geen bezoek aan huis. Toch nog plotseling was het opeens voorbij. Precies zoals je wilde zonder poespas en met stijl. Aan een lang, vol, inspirerend en mooi leven komt een eind. Lieve echtgenoot en levensgezel, vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Marie José Thérese Péters - zenuwarts in ruste - Zevenaar, 21 januari 1932 f Hulst, 1 maart 2022 We zullen je m issen! Hulst: Marie José Thérese Baggen-Péters H. Landstichting: Christianne Baggen en Jos Buijs Oporto, Portugal: Monique Baggen Raquel 'v' en André Raoul en Inës - Matilde Amsterdam: Toon Baggen Familie Baggen Familie Péters De afscheidsdienstzal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. .li- dpg media 'familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45