-r apg Laatste woorden van afscheid Enno Schouten DANKBETUIGING 13 Na een kleurrijk leven is rustig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Alphen aan den Rijn, 24 mei 1933 f Goes, 27 februari 2022 Louise en Arne Andrew en Heieen Jody, Remco f, Stefan, Jordy, Manouk Remco en Ellen Esmee, Menno, Denise, Wessel Luc en Joan Anne en Bart Thera en Paul Veerle en Rick Karin en Peter Saskia, Lex Correspondentieadres: Prinsenhof 4 4461 TV Goes Het afscheid van Enno wordt gehouden op vrijdag 4 maart om 12.45 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na het afscheid in het crematorium gaan we het glas heffen op het leven van Enno in Het Loze Vissertje, Het Sas 11,4475 NA te Wilhelminadorp. Bedankt lieve mensen voor alle steun en medeleven die we hebben ontvangen na het zo plotseling overlijden van mijn man en onze papa en opa Johan de Kort Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Johan bij velen geliefd was. Carla de Kort-Kuijpers Veronique, Jurgen, Marion Olaf Jolanda, Niek, Cafo Meike Hulst, februari 2022 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten familieberichten FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media l|l' ZV WOENSDAG 2 MAART 2022 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 57