12 Paulina Puijpe-Lavooij Els Kaan-Heijnen OVERLEDEN Etienne August Marie Petrus de Witte Etienne de Witte Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de liefde die hij ons al die jaren heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Cornells Schenkenberg -Sjon- 's Gravenhage 22 februari 1941 Veere 23 februari 2022 Corry Schenkenberg-Tak Jolanda en Ben Martin en Kelly Noa en Emma Correspondentieadres: Kapellestraat 17 - 4351 AL Veere De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden Zonder de Liefde is alles zinloos. Al zeg en doe je nog zoveel goede dingen, als je het zonder liefde doet, verliest het zijn kracht. 1 Korintiërs 13: 1-3 (vrij vertaald) weduwe van Lein Puijpe Kruiningen, 25 juni 1921 t Oost-Souburg, 27 februari 2022 Na een lang en mooi leven is onze lieve tante Paula in de leeftijd van 100 jaar vredig ingeslapen. Wij zijn haar dankbaar voor de mooie herinneringen, maar vooral voor de liefde die wij van haar mochten ontvangen. Een bijzondere vrouw is van ons heen gegaan. Wij zullen haar vergaande interesse op veler gebied en de mooie gesprekken die wij hadden ontzettend missen. Heerde: Dick Addie Schipper Amsterdam: Kees Schipper Jeanne Kuijer Achthuizen: Jacqueline Lavooij Theo de Geringel Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever in Oost-Souburg voor alle steun en liefde die tante Paula de afgelopen 5 jaar heeft mogen ontvangen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 4 maart om 12.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de ontvangkamer. Na afloop zullen wij tante Paula begeleiden naar Kruiningen waar wij haar in kleine kring begraven. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v.: Familie Lavooij, Postbus 8046, 4330 EA Middelburg Tonny Kaan illem Marti'nus Reinkemeyer WOENSDAG 2 MAART 2022 ZV Groot was je inzet voor alles, moge deze verder leven in ons. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Margaretha Mathilda Maria de Schepper Zuiddorpe, 11-10-1945 f Zuiddorpe, 28-2-2022 Zuiddorpe Marga de Witte-de Schepper Vlaardingen Fabienne en Rick van der Weerd-de Witte Janneke Jeroen Terneuzen Isabelle en Frank van de Vrede-de Witte Tom en Selisa Maurits en Marisa Hoofdweg Zuid 34 4574 RX Zuiddorpe De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 5 maart om 14.00 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart aan het Dorps plein te Zuiddorpe, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant Onder de Linden, Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Etienne is thuis. Onze dank gaat uit naar onze huisarts Dr. van Mackelenbergh en de medewerkers van BuurtZorg Axel, voor alle goede zorgen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonbroer en oom echtgenoot van onze zus Marga Lies en Theo André en Ludie José en Jan (Piet in herinnering) Geert en Tilly Frans en Jenny Angèle en Willie neven en nichten Wij wensen ons Marga, Fabienne en Rick, Janneke, Jeroen, Isabelle en Frank, Tom, Maurits veel sterkte toe. Onze lieve moeder Mijn maatje door dik en dun Jij levensgenieter! Wij zijn voor altijd met elkaar verbonden We zijn intens verdrietig dat we in liefde hebben moeten loslaten mijn vrouw, onze moeder en schoonmoeder echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Terneuzen: Tonny Kaan Terneuzen: Saskia en Erik Kos Utrecht: Kees Kaan Terneuzen, 26 februari 2022 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, T.a.v. familie Kaan Rucphensebaan 93B 4706 PH Roosendaal Als u deze week persoonlijk afscheid wilt nemen van Els, dan graag even contact opnemen met ons. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 5 maart om 12.30 uur in de aula van Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer waar we herinneringen met elkaar kunnen ophalen. Jarenlang bepaalde jij de koers, nu geef je het roer uit handen. Dankbaar zijn wij dat we met je mee mochten varen. Vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Wilma Herkelman 's-Gravenhage, 6 mei 1946 f Terneuzen, 25 februari 2022 Wilma Martin Tristan en Mylanie Trisha en Nigel Claudia en Jacky Robin en Iris, Vince, Lewis Remy en Ilse Ricky en Megan We nemen in besloten kring afscheid van Will. Correspondentieadres: Westlandstraat 4-119,4511 XX Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56