Enno Schouten Bianca Johanna de Looff -Bianca- 12 Bianca de Looff Korel Hozeleboch Aarnout Jan de Muijnck OVERLEDEN Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de liefde die hij ons al die jaren heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Cornells Schenkenberg -Sjon- 's Gravenhage Veere 22 februari 1941 23 februari 2022 Corry Schenkenberg-Tak Jolanda en Ben Martin en Kelly Noa en Emma Correspondentieadres: Kapellestraat 17-4351 AL Veere De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden Cornells Simon Wondergem Kees Na een kleurrijk leven is rustig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Alphen aan den Rijn, 24 mei 1933 f Goes, 27 februari 2022 Louise en Arne Andrew en Heieen Jody, Remco f, Stefan, Jordy, Manouk Remco en Ellen Esmee, Menno, Denise, Wessel Luc en Joan Anne en Bart Thera en Paul Veerle en Rick Karin en Peter Saskia, Lex Correspondentieadres: Prinsenhof 4 4461 TV Goes Het afscheid van Enno wordt gehouden op vrijdag 4 maart om 12.45 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na het afscheid in het crematorium gaan we het glas heffen op het leven van Enno in Het Loze Vissertje, Het Sas 11,4475 NA te Wilhelminadorp. Het ergste is gebeurd! Midden in het leven, nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over in één keer voorbij. Voor ons wasje alles en enig in je soort. Zo uit het leven is niet hoe het hoort. Goes Rotterdam *29 mei 1978 26 februari 2022 Xem en Sander Jipsifren Minis** Jan en Carla V Jet en Steven Jeroen Correspondentieadres: Hoofdstraat 10,4484 CE Kortgene Wij nemen op 5 maart 2022 afscheid van Bianca in besloten kring. U bent van harte welkom de begrafenis bij te wonen om 14:30 uur op de algemene begraafplaats aan de Hoofdstraat in Kortgene. Aansluitend kunt u de familie condoleren tijdens een informeel samenzijn in De Loods, Kaaidijk 2-4 in Kortgene. Wenst u bloemen mee te nemen? Dan gaat de voorkeur uit naar rode rozen. Bianca de Looff 'Nooit meer varen op zee' Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is overleden onze broer Veere, 26 mei 1958 t Goes, 27 februari 2022 E. Wondergem in herinnering M. Wondergem en M. Wondergem-Koster H. Wondergem Correspondentieadres: Familie Wondergem p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 - 4382 NA Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega In de korte tijd dat ze bij ons werkzaam is geweest hebben wij haar leren kennen als een fijne en betrokken collega. We wensen haar naasten sterkte toe. Namens collega's, directie en raad van bestuur Emergis Met veel verdriet in ons hart moesten wij plotseling afscheid nemen van ons lieve nichtje en oudste kleindochter Moeder van Xem, dochter van Jan en Carla, zus van Jet, schoonzus van Steven, in de leeftijd van 43 jaar. Wij wensen hen veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies Kortgene: Opa de Looff Zierikzee: Sarina Kortgene: Jaap Jeannette Boy Jay, Patricia, Jex, Dez Kortgene: Manfred en Blazien Lotte en Kaatje WOENSDAG 2 MAART 2022 PM Samen lachen. Samen huilen.... Dag lieve Bianca Dag mooi mens V We wensen Xem en de familie veel kracht en licht toe om dit verlies te kunnen dragen. Jeroen, Martin, Liesbeth, Fatima, Marleen, Monica, Paolo, Fred, Marion, Bianca, Rene, Elze, Asse, Larissa, Jeroen, Jacqueline, Charles, Jos, Electra, Sandra, Suzan, Niels Verdrietig zijn wij nu we afscheid hebben moeten nemen van Vlake, 11 juni 1944 t Hansweert, 25 februari 2022 Namens het Leger des Heils: Jilles van Dijke Correspondentieadres: Leger des Heils, t.a.v. Jilles van Dijke Fr. Naereboutstraat 23 4461 GR Goes Karei wordt in besloten kring begraven op de algemene begraafplaats in Kruiningen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen, in de hoop en verwachting van het eeuwige leven, mijn geliefde schoonvader en onze lieve, zorgzame groot- en overgrootvader weduwnaar van Maria van Eijzeren in de leeftijd van 89 jaar. H.l. Ambacht: Annet de Visser-de Muijnck (in liefdevolle herinnering gedenken wij haar als zijn enige dochter, mijn lieve vrouw en onze geliefde moeder en oma) Johan de Visser Dodewaard: Annemarie en Martin, jochem, Sanne Barend recht: Aarnout Jan en Maaike, jonah, Aaron, Marise H.l. Ambacht: Jorien en Christiaan, Zarah, Lucas, Amélie, Jeanne Aagtekerke, 28 februari 2022 Correspondentieadres: Opvliet 1 3341 CP H.l. Ambacht Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 4 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 5 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Deze dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Ook na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44