J? 11 tylaria, Jacomina Geertje van Belzen Rob Naerebout OVERLEDEN De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weergroeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Marijke- Johanna Jacoba Croenewegen-Alma (Joke) Mien Ko Hannewijk Ko Hannewijk Tot ons grote verdriet is overleden mijn lieve dochter, zus, schoonzus en onze tante Marijke Fraanje-Janse van Noordwijk in de leeftijd van 66 jaar. We wensen Piet, Gert-Jan, Saskia, Martijn, Flynn en Riff veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. J.M. Janse van Noordwijk-Beenakker Corrie en Dirk Marcel René en Jessica Nathan en Manoah Joke Groenewegen Alma Namasté lieve Rob* 9 maart 1950 - 25 februari 2022 Stacey Saartje Ut Sofie en Kevin Kay en Silvia Kiki Frankie Ut Joren en Daphne Magali en Resa Aranya en Charly Sohla Vrijdag 4 maart tussen 14:00 en 15:30 uur kun je Rob een laatste groet brengen en de familie condoleren in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen. Hierna zal de dienst in besloten kring plaatsvinden. PM WOENSDAG 2 MAART 2022 Op een stralende winterdag ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma. Te midden van haar gezin dat haar zo lief was en dat zij altijd met veel zorg en toewijding omgaf, is overleden Echtgenote van Piet Fraanje Goes, 28 maarti955 Goes, 27 februari 2022 Piet Fraanje Gert-Jan ScSaskia Flynn Riff Martijn Onze dank gaat naar Dr. Huijsman en de medewerkers van Hospice Het Clarahofje en thuiszorg Allévo voor de liefdevolle zorg aan Marijke Correspondentieadres: Indira Gandhilaan 58,4463]H Goes Marijke is in het uitvaartcentrum van Monuta Goes. Op donderdag 3 maart van 19.00 uur tot 20.00 uur is er aldaar gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst van Marijke zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart om 12.30 uur in de Vredeskerk, wDs. W.H. van derVegtplein 2 in Goes. Aansluitend bent u welkom in de foyer van de kerk om het naaste gezin te condoleren, waarna we omstreeks 14.45 uur Marijke zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats in Goes aan het Geldeloozepad. Verdrietigzijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante. Corrie en Peter Annelies en Hans Ellyen Hans ]oop neven en nichten Wij wensen Piet en de (klein)kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt Als je zoveel wordt ontnomen En het leven niet meer leven is Dan komt de tijd dat je erin berust dat het einde is gekomen Zo kort na het overlijden van haar geliefde Wim, nemen we met veel verdriet afscheid van onze lieve, zorgzame en dappere moeder en oma *20-09-1942 f 26-02-2022 echtgenote van Wim Groenewegen f We verliezen in haar een fijne en betrokken moeder en oma, een echt familiemens. Ronald en Claudia Samoa Jigger Danny en Pieter Etienne en Theresa Jarreau en Juul Maks Nina Het afscheid van Joke vindt plaats in besloten kring. Onze dank gaat uit naar het personeel van Sint Jans hospice de Casembroot voor de liefdevolle begeleiding in haar laatste dagen. Correspondentieadres: Vinkenhof 9 4332 DM Middelburg Geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen. Onze lieve zus, schoonzus en tante Arnemuiden, 6 maart 1952 Vlissingen, 27 februari 2022 Geertje en Nico Langezaal Kees en Jolanda van Belzen Nel en Jan Priester Neven en nichten, achterneven en -nichten Correspondentieadres: Fazantenhof 99,4332 XT Middelburg Op vrijdag 4 maart is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Mien in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 in Vlissingen. Om 11.00 uur begint de afscheidsbijeenkomst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Noorderbegraaf plaats aan de President Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis bent u weer van harte welkom in het uitvaartcentrum om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. ,j0 1 -f, .r Mijn laatste broer, zwager en oom, is overleden. Corrie en Wim Dijke Hannewijk, Willy Hannewijk neven en nichten en allen die ons zijn ontvallen Het boek is geschreven... Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager Hij blijft voor altijd in onze herinnering. Familie Van Klooster Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Rie en Leen f Griep Corrie en Paul f Hoek Jeanne en Wim de Bree Nel f en Harry f Rijkse Leny en Hans Bergs Jan en Riet Alma Annette en Peet Besuijen Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43