t Georges Robert De Metsenaere Kees de Blaeij Laatste woorden van afscheid apg 9 OVERLEDEN Wij melden u het overlijden van mevrouw Monique Wemaer weduwe van de heer Camiel Heyneman Gewezen uitbaatster restaurant - tea-room "Ter Kade" te Sluis geboren te Sluis Nederland op 1 december 1938 en overleden te Knokke-Heist op 19 februari 2022. De aanverwanten van de families Wemaer, Heyneman, De Groote en Ryckaert. De uitvaartliturgie heeft plaats gehad op zaterdag 26 februari 2022 om 10.30 uur in de Kapel Kristus Koning te Duinbergen- Knokke-Heist. Daarna volgde de asverstrooiing op de centrale begraafplaats van Knokke-Heist in familiekring. Dank en waardering voor dokters en verpleegkundigen van het A.Z. Zeno te Knokke-Heist haar huisarts dokter Verleye A. allen die haar hebben bijgestaan en haar dierbaar waren directie en personeel van WZC Belle Epoque te Knokke-Heist DIT BERICHT GELDT ALS ENIGE KENNISGEVING Online condoleren kan op www.uitvaartzorg-bleyaert-knokke.be Rouwadres: Uitvaartzorg Bleyaert, 8300 Knokke-Heist, Kalvekeetdijk 181A - t.a.v. familie Wemaer Enige en algemene kennisgeving Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaar gestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je ook dat wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo 'n pijn. We zijn bedroefd, maar tegelijkertijd weten we ook dat het goed is zo, nu we afscheid hebben moeten nemen van onze grootvader, overgrootvader en nonkel Moerkerke (B), 27 augustus 1926 fHoek, 25 februari 2022 weduwnaar van Laura De Metsenaere - Tas Wildervank: Cindy Denise - Mirthe Veendam: Wendy en Peter Lisa - Vinnie Sluis: Annick en Wim Quinty - Xu Correspondentieadres; Grote Maagdenstraat 16,4524 ES Sluis We nemen afscheid van Geoiges op donderdag 3 maart om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellemystraat 28c. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Vremdieke te Hoek. De Heer is mijn herder Psalm 23 Een huis bouwt men met stenen, een thuis met liefde. In liefde hebben wij losgelaten mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Tiny Oppeneer Terneuzen, 4 september 1942 t Terneuzen, 23 februari 2022 Terneuzen: Tiny de Blaeij-Oppeneer Terneuzen: Wim en Heieen Sarah Fleur Terneuzen: Peter en Monique Niek Lendelede (B): Mark en Evelien Megan Zoë Correspondentieadres: Willem Kloosstraat 4,4532 EL Terneuzen Geheel volgens zijn wens zal de afscheidsdienst in besloten kring plaatsvinden. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Cornells de Blaeij Onze gedachten gaan uit naar Tiny, de kinderen en kleinkinderen. Nelly Donze - Oppeneer t Frans Donze Sjaan Oppeneer Pieter Oppeneer t Corrie Oppeneer-Vinke Neven en nichten Terneuzen, 23 februari 2022 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV MAANDAG 28 FEBRUARI 2022 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media l|l'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55