7 De familie Boekhout Je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen Suzanne: „Hebben wij het even getrof fen met het weer vandaag. We hebben zo lang gewacht tot we eindelijk weer eens carnaval konden vieren. We dachten ook dat het er dit jaar weer niet van ging ko men, maar dat het uiteindelijk op het laatste moment toch kon en mocht... He lemaal geweldig! En dan dus ook nog met een zonnetje, alsof het zo heeft moeten zijn! Heerlijk! Ik zit zelf al sinds ik het me kan herin neren bij carnavalsvereniging FC Peper- busse bij ons in Sint Kruis. Een hechte vriendenclub, het is altijd heel erg gezel lig. Ik heb Paz, mijn man, ook leren ken nen tijdens carnaval. Deze middag vie ren we carnaval als gezin. Ik vind het be langrijk dat Lars en Evie het feest ook al op jonge leeftijd meekrijgen, je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen! Ze gin gen al mee in de kinderwagen. Nu kun nen ze zelf meedoen aan de spelletjes die tijdens de carnavalswandeling te doen zijn en zo kunnen ze zich leuk bezighou den. Normaal gesproken zouden we met carnaval ook wat doen in ons eigen durp, maar we vieren het nu alleen in Aarden burg en we hebben ook een wagen mee- genomen. Een stoet is er dit jaar niet, maar zo zorgen we toch voor wat mu ziek, sfeer en kleur. De volwassenen gaan ook nog een paar avonden op stap, dus dan gaan de kinderen bij opa en oma logeren. Dan kunnen papa en mama eens lekker los gaan." Paz: ,,Carnaval vierde ik vroeger, toen ik ongeveer vijftien of zestien jaar was, in IJzendijke en nu eigenlijk altijd aan deze kanten. Het maakt eigenlijk hele maal niet uit waar je bent, als je maar met vrienden bent." Lars: ,,Ik ben zeven jaar en ik vind car naval heel leuk!" Evie: (duikt weg in de schoot van haar moeder) GO MAANDAG 28 FEBRUARI 2022 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week op. Tekst Sheila van Doorsselaer, foto Camile Schelstraete 'Eindelijk weer eens carnaval' Wie: Paz (39), Suzanne (31), Lars (7) en Evie (4) Boekhout uit Sint Kruis Locatie: De Kaai in Aardenburg Tijdstip: zaterdag 26 februari 13.10 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 27