Op de set Isa Merlijn Wildernis in Nederland KERELS, KILO'S EN KRIMPENDE KLEREN 'Eerst maar het Willie Wartaal devies: meer slapen' Een vriend dacht serieus dat zijn kleren waren gekrompen. Hij vertelt het grinnikend tijdens ons jaarlijkse bijpraat- etentje. Hij tegen zijn vrouw: 'Wel gek dat al mijn kleren kleiner zijn geworden.' Zij: 'Nouuu, denk je niet dat er een wat andere reden is dat ze strakker zitten?' Sindsdien is hij op rantsoen en staat-ie elke dag op de weegschaal. Tegen de tijd dat ik hem weer tegen het lijf loop, is hij slanker dan ooit. Hij is niet de enige man die het niet ziet. Stylist Basti- aan van Schaik vond zichzelf 'wat ronder' maar was volgens de dokter morbide obees. Journalist Jan Heemskerk noemt op pagina 24 de mannensmoesjes. 'Ons gereedschap hangt zo mooi onder een afdakje.' Oftewel: 'We ver bergen het voor onszelf en voor onze omgeving.' Doet me denken aan een geestige cartoon van Peter van Straaten. Twee uitgezakte kerels met zo'n afdakje monsteren op het strand een fraaie dame in bikini: 'Mwoah, een zeventje.' Nou dacht ik laatst ook dat er wat broeken waren gekrompen, ze leken korter. Tot ik bedacht dat hardnekkige chocoladepepernotenkilo's ook in de broekspijplengte verschil kunnen maken. Ik ga maar eens beginnen met het Willie Wartaal-devies: meer slapen. Schijnt ook belangrijk te zijn qua kilo's. Bijkomend voordeel: dan kan ik 's avonds laat niet meer snaaien. Intimiteitscoördinatoren zijn geen politie-agenten 'Het was natuurlijk terecht dat Merlijn de zoektocht naar zijn vader aanging' Wisenten spotten en daarna lekker slapen MEZZA 3 Sara van Gorp (48) Chef Mezza en moeder van twee zonen van 7 en 12. V Ni m 4 Mijn weekend 7 Hier is Vlamousse 8 Zin in 11 Egbert Jan 19 Geld Geluk 24 Mannen vallen af 36 Schrijver spreekt Lily Ebert 38 Nu lezen 39 Mijn boek André Aleman 40 Jan Rot 41 Puzzels 45 BV De Liefde 46 Hemd van het lijf Youp van 't Hek COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef), Els Rozenbroek (frl) Vormgeving Ron de Hoog (frl), Très Melis (frl) Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 83