i Laatste woorden van afscheid Bernardus Hendricus Johanna Voermans 17 Ben OVERLEDEN Jenny Louisa de Ruijter-van Hecke Ga mijn lief We hadden toch gisteren Morgen is voorbij niet overmorgen Voor jou nu nooit meer zorgen Leven is geen vraag mijn lief Leven is: voorbij! echtgenoot van Sjanet Voermans - Gorisse 24 - 09 -1944 Oosterhout 123 - 02 - 2022 Sas van Gent Sjanet Arjan Dianne f Natasja en Marcel Kevin en Liz Marissa Jasper Vincent Imre en Bianca Jarno Anniek Bart en Malaïka Rik Alec Sas van Gent, 23 februari 2022. Annoijstraat 7,4551 TB Een woord van dank is er voor de goede verzorging van Ben tijdens zijn verblijf op de afdeling Magrette in De Vurssche en de afdeling De Staak in de Redoute. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 28 februari om 16.00 uur, in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er tijdens een samenzijn in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. b COLOFON Familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten FAMILIEBERICHTEN ZV DONDERDAG 24 FEBRUARI 2022 We volgden ons hart - hand in hand - stap voor stap tot we elkaar in liefde moesten loslaten. Intens bedroefd, maar dankbaar voor de mooie jaren samen, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw Terneuzen, 04-03-1947 f Vogelwaarde, 17-02-2022 eerder gehuwd geweest met Bram Buijs f 1972 Vogelwaarde Wim de Ruijter Een laatste groet aan hen die mij oprecht hun vriendschap en liefde hebben gegeven. Dankbaar voor het leven, het was de moeite waard. Het ga u goed. Jenny Elzenstraat 32 4581 AW Vogelwaarde Op verzoek van Jenny heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle begeleiding en verzorging aan huisarts F. van Zwieten, Huisartsenpraktijk Groenendijk en de medewerkers van Thuis- en Nachtzorg van ZorgSaam. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56