Laatste woorden van afscheid apg 17 Huub Willems Dag opa Loura de Wit - Wijkhuisen Lourina Jeannette de Wit- Wijkhuisen Loura Wij bewaren goede herinneringen aan onze geliefde en sportieve buurman Huub Willems We zullen hem missen. Ton en Joke Verhulst Rini de Kam Jan en Petra de Visser Hans en Annie Nonnekes Agatha Remkes Jan en Bettine Peene Wim en Marja Sturm en kinderen PM DONDERDAG 24 FEBRUARI 2022 Met droefheid hebben we afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Ouddorp Jo Assenberg-Wijkhuisen s' Heer Arendskerke Ko Coppoolse Eindhoven Gerda de Lege -Wijkhuisen Vlissingen Martha Dissen-Wijkhuisen Henk Dissen neven en nichten Na mijn dood verstrooi de as opdat wat eens mijn lichaam was verwaaien zal met alle winden en dan zo de weg zal vinden naar de Schelde met zijn luchten waarvan de pracht mij vaak beduchtte over het mooie Zeeuwse land waar mijn hart aan was verpand rond allen die ik eens beminde en daar voor altijd mee verbinden. Loura Heden overleed onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Leendert de Wit Vlissingen, 5 augustus 1927 t Vlissingen, 21 februari 2022 Rinus en Claudette de Wit-Gruwez Liza, Lieve Vera en Alexi Ella en Richard Comenencia-de Wit Michael en Patricia, Raul, Ryan Saïtia en Robert, Adinda, Chris Anneke en Bob Goedhart-de Wit Joram en Nathalie Ruben en Elin Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 2-36,4381 WB Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 25 februari om 16.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van huisartsenpraktijk Crama en van zorgcentrum Scheldehof voor de liefdevolle verzorging. "Wanneer het verlangen naar morgen verdwijnt, dan is het tijd om de grote reis te aanvaarden." Onze papa, onze opa, we hebben genoten van je humor, je verhalen, je goede adviezen en wie je was.Nu laten wij in liefde los... sinds 1 juli 2019 weduwnaar van Bep Willems-Stark in de leeftijd van 84 jaar. Marijke en Adrie Hanneke en Sander, Isis, Kai Carola en André, Use, Jens Koen en Lindsay Carla en Adrie Desi Tess Dorien en Maurice Bart en Antoinette Yannick Alana 22 februari 2022 Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Willems Paspoortstraat 18 4388 BH Oost-Souburg De afscheidsdienst vindt plaats in Verenigings gebouw Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke op maandag 28 februari om 12.30 uur. De begrafenis is aansluitend op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis vindt er een informeel samen zijn plaats in bovengenoemd verenigingsgebouw. ledereen die zich betrokken voelt is welkom. Onze dank gaat uit naar Sint Jans Hospice de Casembroot in Middelburg voor de warme begeleiding aan ons allen en in het bijzonder aan onze papa en opa. Verdriet bestaat omdat het liefde was. Liefs je poezies en jochies Hanneke, Carola, Koen, Desi, Tess, Yannick en Alana COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media l|l' familieberichten FAMILIEBERICHTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45