cdL 9" c*£ Hendrika Jacoba Bras-Bouman J? J? Riek Jacobus Anthonie Koster Dien Geelhoed-Schot 16 OVERLEDEN Jaap Adriaan Goudzwaard - Adri - O- Jan Kooiman Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis dat op Zijn tijd is overleden mijn schoonmoeder en onze tante weduwe van Jan Johannes Bras sinds 14 mei 2006 Aagtekerke, 30 september 1928 f Middelburg, 21 februari 2022 Rien Bras, in liefdevolle herinnering Ingrid Bras-Oosterhof, in liefdevolle herinnering Willy Colijn-Bras, in liefdevolle herinnering Hans Colijn Nichten en neven Correspondentieadres: Laan der Verenigde Naties 44, 4463 WL Goes De rouwdienst, waar we u voor uitnodigen, vindt D.V. plaats op maandag 28 februari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst is ook te volgen via www.uitvaartzorgcentrum.nl Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraaf plaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Curadomi voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Liever geen bloemen Na een kleurrijk en enerverend leven is Jaap aan zijn laatste reis begonnen... Erg bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben we met liefde afscheid moeten nemen van mijn partner, onze pa, schoonvader en opa 26 oktober 1934 Zierikzee f21 februari 2022 Echtgenoot van Trijntje Antje Koster-Vleeshouwer til augustus 1997 Marga Duits André en Pauline Jaap en Helen Floortje en Kenneth Jelle Sjoukje en Cobien Bart en Judith Vera en Björn Bauke in liefdevolle herinnering Angela en John Elize Simone Correspondentieadres: Nieuwe Bogerdstraat 43 4301 CW Zierikzee De herdenkingsdienst en crematie vinden in besloten kring plaats. y (XOsns k Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven moeten wij zes dagen na het overlijden van onze vader en opa nu ook afscheid nemen van onze voor altijd lieve moeder en oma Weduwe van Gillis Geelhoed Tholen 12 januari 1932 Vlissingen 21 februari 2022 Francien en Patrick Patrick Yvonne in liefdevolle herinnering Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging door de medewerkers van Verpleeghuis TerReede, Woning 3, de goede zorg voordien door de medewerkers van Zorgstroom Lammerenburg en dokter van Deutekom. Correspondentieadres: Familie Vendevielle Zaanstraat 30 4388 TC Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik wou dat ik kon toveren Dan toverde ik een glimlach op je gezicht Maakte ik je zware dagen licht Tekende ik een zon boven je hoofd Sprak ik een spreuk die je verdooft Lief leven Bijna een jaar na het overlijden van haar man, onze vader en opa is in alle rust overleden onze lieve moeder en oma Magda de Wit - de Vin 24 augustus 1939 20 febmari 2022 Weduwe van: Kees de Wit Moeder van: Ruben Miriam en Brian Oma van: Sanne en Bob Stijn en Nynke Mats Correspondentieadres: Sintjorisveld 13,4849 CK Dorst De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. DONDERDAG 24 FEBRUARI 2022 PM v_ "Het mooiste dat je in je leven achter kunt laten, zijn sporen van liefde" Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de liefde die hij ons al die jaren heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden mijn zorgzame man, onze lieve (schoon)vader en altijd belangstellende opa Heemstede 19-8-1937 Ovezande 21-2-2022 Ria Goudzwaard-de Dreu Monique en Gebert de Waard-Goudzwaard Frijda en Nick Désirée Goudzwaard en Boudewijn de Buck Sarah Lydia Jelte De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Oude Rijksweg 6,4472 AG 's-Heer Hendrikskinderen Was je maar hier, gewoon Zomaar, even Was je maar hier, gewoon Bij mij gebleven Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij met diep respect en veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn grote liefde en zorgzame man, onze lieve (schoon)vader en super trotse opa echtgenoot van José van Hese-Rijk Soms zou je willen dat gisteren niet voorbij ging omdat vandaag alles anders is Goes, 05-04-1955 Rotterdam, 22-02-2022 José Eveline Edwin Tim, Koen Judith Mirthe Correspondentieadres: Indira Gandhilaan 60, 4463 JH Goes De afscheidsdienst van Ton zal worden gehouden op maandag 28 februari om 14.30 uur in Crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Na de dienst bent u welkom in de lounge van het crematorium. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager y ücAsns Koos en Hans Peter en Sonja Jan en Francis Ons bereikte het verdrietige bericht dat oud-huisarts te Goes is overleden. Wij hebben warme herinneringen aan onze fijne samenwerking en denken met veel genoegen terug aan zijn betrouwbaarheid, hartelijkheid en droge humor. We wensen Ada en de kinderen heel veel sterkte toe. Marjan Oortman John Schmeitz Marinus van der Stoep Angélique Tirion huisartsen te Goes en Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44