12 Abraham Francois Lukasse OVERLEDEN Abraham Frangois Lukasse Bram Bram Lukasse Bram Lukasse A.F. (Bram) Lukasse 'En hun ogen opheffende zagen zij niemand, dan Jezus alleen.' De HEERE heeft tot Zich genomen, na een geduldig en moedig gedragen ziekte, mijn allerliefste man, onze dappere vader en trotse opa in de leeftijd van 51 jaar. We zijn intens verdrietig dat we hem moeten missen. Goes: Mirjam Lukasse - Verschuure Wolphaartsdijk: Lizaenjelmer Samuel, Katie, Lucie Wolphaartsdijk: Daniel Delft: Lois Goes: Esther Goes, 21 februari 2022 Ravelijn de Grenadier 4 4461 DH Goes Er is D.V. gelegenheid tot condoleren op vrijdag 25 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de Westerkerk, Westwal 6 te Goes. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op zaterdag 26 februari om 10.00 uur in de Westerkerk te Goes, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. U kunt de dienst ook volgen via: www.arvideo.nl/bram Heere, HEERE, Gij weet het. Ezechiël 373 Na een ernstige ziekte is, tot onze grote droefheid, door de Heere van ons weggenomen onze onvergetelijke, dierbare oudste zoon, broer, zwager en oom Allen die hem gekend hebben zullen beseffen wat wij in hem verliezen. Gods ondersteuning voor Mirjam, Liza en Jelmer, Daniël, Lois, Esther en de kleinkinderen Samuel, Katie, Lucie en voor ons allen van harte toegewenst. Jan Dirk Lukasse en Jannie Lukasse-van Stee Frank en Lydia Heidi Francella William en Maija Rianne Jonathan Hanna Richard Arjan Suzanne Jorina en Frans Evi Jeff Linde Dirk Jan en Mita Davian Johan en Nienke Milan Benjamin Lara Jannetta en Martijn Fender Vesper Elma en Comé Jesse Norah Wolphaartsdijk, 21 februari 2022 Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en betrokken werkgever Zijn inzet, deskundigheid, ondernemerschap en betrokkenheid zullen gemist worden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Mirjam, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte, kracht en Gods nabijheid toe. Medewerkers Lukasse Dakbedekkingen Goes LUKASSE Mijn hulp is van den HEERE Psalm 121 1 Verdrietig, maar dankbaar voor wat Bram ons gegeven heeft, moeten wij afscheid nemen van een eerlijke en betrokken vriend. Met grote bewondering en respect hebben wij gezien dat hij alles wat hem lief was heeft losgelaten. Lieve Mirjam, je allerliefste man is thuisgehaald, we wensen jou met de kinderen en kleinkinderen Gods ondersteuning toe. Izak en Margreeth Bakker en kinderen Goes, 21 februari 2022 Met groot leedwezen hebben de Algemene Ledenvergadering, het Algemeen Bestuur en het Bureau van de Vereniging Dakbedekkingsbranche Nederland VEBIDAK kennisgenomen van het overlijden, op 21 februari jl., van de heer in de leeftijd van 51 jaar. De heer Lukasse maakte sinds 1 januari 2019 deel uit van het Algemeen Bestuur van onze brancheorganisatie. Nog onlangs werd hij benoemd voor een tweede zittingstermijn. Bij die gelegenheid sprak de heer Lukasse zijn hoop uit dat hij zijn bestuursfunctie snel weer zou kunnen invullen. Het heeft niet zo mogen zijn. De heer Lukasse zal in de herinnering van velen in onze branche blijven voortleven als een gedreven ondernemer en een wijs bestuurder. Hij paarde een scherp inzicht aan een warm hart. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden. A.P. van den Luitgaarden, voorzitter C.F. Woortman, directeur WOENSDAG 23 FEBRUARI 2022 ZV Mattheus 178 Dakbedekkingen GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 54