11 Jan Moens Abraham Hendrik Riemens OVERLEDEN Cornelia van Damme-van Liere -Corrie- Thera Elviere Eggers-Westers Archipel Jan Moens Bep van Gemert - Maas PM WOENSDAG 23 FEBRUARI 2022 Na een actief en voltooid leven is rustig van ons heengegaan onze moeder, oma en grootoma sinds 2010 weduwe van Job van Damme in de leeftijd van 88 jaar. Oost-Souburg: Wilma en Rinus Nagtegaal-van Damme Oost-Souburg: Dirk van Damme en Annet Vermaas Sint Laurens: Lia en Ko Wisse-van Damme klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar ieder, in het bijzonder de medewerkers van SVRZ Kranesteyn, die betrokken was bij de verzorging van onze moeder, oma en grootoma. Middelburg, 21 februari 2022 Correspondentieadres: Hontestraat 19 4388 RX Oost-Souburg Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. Dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons heeft meegegeven, geven wij u kennis van het heengegaan van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, zus, oma en vriendin. In de leeftijd van 79 jaar Vroeger zei je: "Ik leef zo graag", maar je was moe, zo moe vandaag, Maar het is goed, lieve ma bedankt en welterusten. Marcel, Mieke Channingen Deianara Roosendaal, 21 februari 2022 Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Fam. Eggers Nispensestraat 62 4701CX Roosendaal Life is what happens to you while you're busy making other plans Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die hij ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van mijn lief, onze sterke, lieve papa, fijne opa en papa van mijn kinderen Middelburg, 3 mei 1945 Vlissingen, 20 februari 2022 Hij stond altijd voor ons klaar. Elfriede Hella en Sander Victor, Matthijs, Casper Marijel en Robert Willemijn, Mart JP en Nancy Luna, Milan, Nuno Willie Correspondentieadres: Hogehilweg 17 4357 AC Domburg Naar de wens van Jan zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. c-Ii Scholen Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van partner van onze collega Elfriede en oud directeur binnen Archipelscholen. Onze gedachten gaan uit naar Elfriede, de kinderen, kleinkinderen en andere naasten. Bestuur, directie, medewerkers en leerlingen Archipelschool de Omnibus Verdrietig delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omi Weduwe van Chris van Gemert 126 augustus 2010 Goes, 19 februari 1937 t Oost-Souburg, 21 februari 2022 Ellen en Ger Ingrid en Jaap Ronald en Corry Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze moeder is thuis Middenhofsingel 45 4388 AP Oost-Souburg Vrijdag 25 februari om 11.00 uur vindt de uitvaartdienst plaats op de locatie van het Leger des Heils, Het Zwin 1 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst, van 10.15 tot 10.45 uur, is daar ook gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Bep. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Daarna brengen we onze moeder in besloten kring naar het crematorium. Speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle zorg. Dag lieve Bram, dag lieve pap. Na een heel lang leven, vol vrolijkheid, vrijheid en verbondenheid hebben wij jou uiteindelijk moeten laten gaan Zaamslag, 13 juni 1928 - Middelburg, 15 februari 2022 Pieternel Riemens - Hengst Reinieren Sylvia Adria Kathelijne De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op 22 februari, de dag van het 65-jarige huwelijk van Pieternel en Bram. Correspondentieadres: Dwarskaai 2A, 4331GP Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43