O Emiel WentzLer Marianne Salomé-Gerritsen Antoine Marie Ghislaine de Badts 16 OVERLEDEN Emiel Wentzler Emiel Wentzler Emiel Wentzler Emiel Wentzler Dymphia Wentzler-Waumans Cor Salomé Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze vriend Wat zullen we zijn kennis en enthousiasme als onze gids in de wereld van speciaal bier missen. Wij wensen Dymphia, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Willy vd Branden, Freddy de Burger, Ton GrofFen, Peter Lucasse, Jack de Booy, Jack Dumez, Jack d'Hooghe, Wim de Hamer en Paul de Witte Met veel verdriet hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Wij wensen Dymphiakinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Josien en Gerry Inge en Wim, Jonas Rick Emiel Wentzler Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Emiel Wentzler Aline Eugenie Louisse de Badts- van Damme Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Met al zijn wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goede jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van 27 april 1959 112 februari 2022 SintJansteen: Dymphia Hulst: Yannicken Nienke Finn Hulst: Gilian en Simone Hailey 12 februari 2022 Esdoorn 6,4564 GD Sint Jansteen De afscheidsdienst zal op maandag 21 februari in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de verpleeg kundigen van ZorgSaam afdeling B1 en B2, Dr. Idink en Dr. Nijskens, voor de goede en liefdevolle verzorging van Emiel. Afgelopen zondag bereikte ons het droevige bericht van het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Ruim 43 jaar was Emiel binnen ons bedrijf werkzaam als gerespecteerd Hoofdoperator binnen de afdeling Ammoniak. Met Emiel verliezen wij een bijzonder toegewijde medewerker. We wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Emiel was een enthousiaste en plichtsbewuste medewerker. Hij viel op door zijn positieve instelling, oog voor detail en doorzettingsvermogen. We zullen Emiel enorm missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je collega's van de afdeling Ammoniak. Yara Sluiskil B.V. DONDERDAG 17 FEBRUARI 2022 ZV Enige en algemene kennisgeving Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van In de leeftijd van 80 jaar Groede: Cor Oostburg: Jan en Margot, Sophie, Stan Schoondijke: Willy en Sandra, Nina, Bram Roosendaal: Adri en Jolanda Bart, Anne Kloosterzande: Ron en Bernadette Daan 13 februari 2022 Correspondentieadres: Krabbedijk 3, 4503 GN. Groede We bedanken huisartsenpraktijk Hooge Platen, ZorgSaam, Buurtzorg en Hospice Anemoon. We nemen in besloten kring afscheid van Marianne. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Het overlijden van onze voormalige brandweer collega heeft ons diep geraakt. Emiel was 40 jaar brandweervrijwilliger bij Brandweerpost Hulst. We gedenken hem als een vakkundige, enthousiaste en betrokken brandweerman. We wensen zijn gezin en familie veel sterkte toe. Brandweerpost Hulst. Echtgenoot van onze gastouder Dymphia. Wij wensen Dymphia en haar gezin veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega gastouders, bemiddelingsmedewerkers, overige collega's en directie Kinderopvang Zeeuws Vlaanderen Dankbaar voor alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn liefhebbende echtgenoot, vader en opa "fr 2 augustus 1932 Breskens t 14 februari 2022 echtgenoot van Breskens: Aline de Badts-van Damme Frankfurt: Anne Hans-Georg Beckmann-de Badts Ben, Noah, Jule Breskens: Luc de Badts Marijke Hamelink Elise Correspondentieadres: Galjoen 14,4511 JX Breskens We nemen afscheid van Antoine in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 57