Y Arie Cornelis Faase Arij Hannewijk David Gideonse £.ee^ ja (merv Cornelia Maatje de Jonge-Gideonse 11 Willem Leendert van den Berge Willem van den Berge Cornelia Adriana Dellebeke-van Liere OVERLEDEN -Willem- Harry Middelburg, 19 mei 1949 Ada Barbara en Wendy Summer Romy Diego Berkenstraat 122 4388 LP Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Dankbaar dat hij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons heen is gegaan mijn man, vader, schoonvader en opa Terneuzen, 13 februari 2022 Conny Conny Met verdriet in ons hart omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar omdat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat toch nog plotseling is overleden, mijn lieve man, onze vader, opa en overopa *17 mei 1929 f 11 februari 2022 M.J. Hannewijk - van den Dries Jill en Christien (in liefdevolle herinnering) Ad en Marleen Pim en Demi Nick Demi Lisa en Jan (in liefdevolle herinnering) Jordi en Brigitte, Ezri, Qwen, Tamara en Huib, Megan, Ruben, Yara Conny (in liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ de Koriander, woning 19 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Mr. Dr. Meslaan 51,4451AJ Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Tot het laatst actief en belangstellend is overleden De laatste Gideonse van "Zanddijk Buiten" van de generatie voor ons. We hebben heel lang van hem mogen genieten. Namens alle neven en nichten Gideonse Intens verdrietig laten wij weten dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Robert Jan Hendrikse Rob 20-01-1951 Zierikzee f 11-02-2022 We zullen Rob blijven ontmoeten in een gebaar, een bloem, een lach... Henk en Els Hendrikse Mirjam en DavidSiem en Tom Roel en Sabriene, Milan en Quinty Leonie en Nando, Eva, Lukas en Kiki Elstarstraat 90,4421DT Kapelle 22-11-1955 11-02-2022 Corrie de Jonge PM DINSDAG 15 FEBRUARI 2022 Door zijn Hemelse Vader thuisgehaald Mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en mijn trotse, kunstzinnige opa in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: Ria van den Berge-van Es Koudekerke: Karolien en Erwin Koudekerke: Marcel en Janetta Miriam Vlissingen, 11 februari 2022 Kruitmolenlaan 77 4337 KP Middelburg Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we vanwege het overlijden van onze gewaardeerde buurman Vanaf 1977 was hij medebewoner van ons "pleintje". We leven mee met Ria, de kinderen, kleindochter en verdere familie en wensen hen heel veel sterkte toe. Jans, Piet, Toob en Ina, Gré, Tim en Ineke, John en Ellen, Johan en José, Johan en Renee, Wilbert en Hanneke, Bart en José, Ineke. Een bijzonder mens heeft ons verlaten, maar we zijn dankbaar voor de vele liefde en positiviteit die we van haar mochten ontvangen. Heden overleed mijn lieve, zorgzame vrouw, moeder, dochter, onze zus en tante Vlissingen, 24 december 1969 Oost-Souburg, 14 februari 2022 Ron Daphne en Nino Johannes en Leny Dicky en Henriëtte Addy en Harry Neven en nichten Koopmansvoetpad 2 4388 AT Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Conny te nemen op donderdag 17 februari van 18.30 uur tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring gehouden worden. Zij hield van bloemen. Verdrietig en veel te vroeg, maar met respect voor haar vechtlust, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Andre en Anneke Hans en Claudia Marjan en Rudi Hans (in herinnering) Erik en Audrey Neven en nichten Oost-Souburg, 14 februari 2022 Thuis is overleden onze lieve echtgenote, moeder, schoonmoeder en oma Rien de Jonge Marina en Gerben, Jens, Sven Johannes en Kelly Oude Vlissingseweg 34 A - 4336 AD Middelburg Donderdag 17 februari tussen 19.30 en 20.30 uur kunt u persoonlijk afscheid van Corrie nemen in uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. U kunt de bijeenkomst waarin we Corrie gedenken, volgen via een livestream: https://start.memoriam.tv/5V10-EDCX (19 februari om 13.30 uur). Onze dank voor de liefdevolle zorg gaat uit naar Huisartsenpraktijk Bruynzeel, Cedrah Thuiszorg, Zorgstroom (BIT-team) en BENU apotheek Welsinge. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Wij wensen Rinus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Adrie en Nel Theune Jan en Janny de Jonge kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43