26 Superluxe genieten in Zeeland Grand Hotel Ter Duin CHAMPIONS LEAGUE ACHTSTE FINALES De Champions League begint vandaag weer. En direct met een wedstrijd die net zo goed de finale had kunnen zijn. Paris Saint-Germain-Real Madrid in de achtste finales is het fraaie affiche. Galacticos Het was zijn eerste missie als voorzitter van Real Madrid. Flo- rentino Perez, nu nog steeds de preses bij De Koninklijke, verza melde net na de eeuwwisseling zoveel sterspelers voor Real bij el kaar dat ze er een naam voor be dachten. De Galacticos (de buiten- aardsen) van Real Madrid horen sindsdien in het internationale boek van voetbaltermen. Zinedine Zidane, Luis Figo, David Beckham, de Braziliaanse Ronaldo en toch ook wel een beetje Michael Owen en Robinho. Elk jaar kwam er een nieuwe bij, de positie op het veld maakt niet zo gek veel uit. Tegen woordig leunt Real op de oude krijgers Luka Modric en Toni Kroos. De nieuwe Galacticos voet ballen in Parijs voor Paris Saint-Germain. Met sinds dit jaar Lionel Messi en al wat langer Ney- mar en Kylian Mbappé. Kylian Mbappé Hij is weer de meest besproken man aan de vooravond van het ti tanengevecht. Hoe vaak Kylian Mbappé niet op de voorkant van de Madrileense voorpagina's stond? Zijn hele leven wordt PSG- ster Mbappé al begeerd door juist de tegenstander van vanavond. Hij zal ooit wel een keer gaan spe len bij Real, als best betaalde voet baller van dat moment. Maar van avond nog even niet. Veel ex-Real bij PSG Het kan vanavond zomaar zijn dat er drie voormalige Real-spelers in het veld staan bij PSG. De vierde Sergio Ramos kijkt weer gebles seerd toe vanaf de tribune. Keylor Navas stond vijf seizoenen onder contract bij Real en won er drie keer de Champions League, Angel Di Maria won er een bij die club, net als Achraf Hakimi die zelfs in de jeugdopleiding speelde. Carlo Ancelotti Niet alleen de spelers van Paris Saint-Germain en Real Madrid worden over en weer gelinkt aan elkaar. De trainers ook. PSG-oe- fenmeester Mauricio Pochettino schijnt de beoogde opvolger te zijn van de huidige Real Madrid-trai ner Carlo Ancelotti die dan weer ooit trainer was van Paris Saint-Germain. De gewaardeerde prijzenpakker stond feitelijk aan de basis van de nieuwe bloeiperi ode van de club die sinds 2011 vorm kreeg door het vele geld uit Qatar. Maar het winnen van de Champions League is nog niet ge lukt. Wijnaldum Het is nog niet het seizoen van Ge- orginio Wijnaldum die toch altijd de lang gekoesterde wens was van trainer Pochettino. Maar de Oran je-international die PSG verkoos boven Barcelona moet in Frankrijk vaker dan hem lief is 'banken' ter wijl hij ook nog geen onuitwis bare indruk heeft achtergelaten. De concurrentie op het midden veld is niet mals met de Argen tijnse alleskunner Leandro Pare des als zijn voornaamste concur rent en ook blessures spelen hem parten. De andere Nederlander bij PSG, Xavi Simons, mocht tegen Stade Rennais voor het eerst in de basis starten. Het voormalige su pertalent krijgt steeds meer kan sen van Pochettino. CHAMPIONS LEAGUE Programma Duinlandschap, bossen en natuurlijk het strand! Heerlijk, een paar dagen uitwaaien aan zee in het altijd mooie Zeeland. Het hotel is zo mooi dat je de deur eigenlijk niet uit wilt, maar de Kop van Schouwenland zal ook jou betoveren! Het strand is maar liefst 17 kilometer lang en behoort tot de zonnigste gebieden van Nederland. Bestel nu op pzc.nl/marrea03 'UH/nPl VANAF DINSDAG 15 FEBRUARI 2022 PC Parijs, thuis nieuwe Galacticos Nik Kok Rotterdam Kylian Mbappé wordt al lang genoemd om ooit het shirt van Real Madrid te dragen. foto afp Achtste finales Vandaag 21.00 uur PSG - Real Madrid 21.00 uur Sporting - Man City Morgen 21.00 uur Inter - Liverpool 21.00 uur Salzburg - Bayern Dinsdag 22 februari 21.00 uur Villarreal - Juventus 21.00 uur Chelsea - Lille Woensdag 23 februari 21.00 uur Benfica - Ajax 21.00 uur Atlético - Man United 2 of 3 x overnachting 3-daags p.p. vanaf 125,50 tot 184,50 2 of 3 x uitgebreid ontbijt 4-daags p.p. vanaf 165,00 tot 264,00 /lx 3-gangen diner Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per kamer, Vrij gebruik van zwembad, sauna, weekendtoeslag en extra kosten zie website. Turks stoombad en fitnessruimte Geldig t/m 31 dec. 2022, m.u.v. feestdagen. 3 OF 4 DAGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 26