Jan Gommert Lobbezoo Jan Jan Lobbezoo Abrahamina Paulina Trouwborst - Voets Jan de Vries 9 Rust zacht lieve Flip van der Est Verdrietig maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven. 26 januari 1945 +10 februari 2022 Je vrienden: Freddy en Annemarie Wolf Niek Maljaars Jan en Rina Wisse Met bijzondere dank aan Dr. Roos en medewerksters van Zorgstroom team Oost-Souburg/Ritthem voor de goede en liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 10 februari 2022 Correspondentieadres: Sauer en Oonk adviseurs en notarissen Postbus 181 4380 HD Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 15 februari om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Molenweg 2 in Oost-Souburg. Sterker dan het verlies, is de herinnering die blijft. Intens verdrietig, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader en trotse opa 16 maart 1949 10 februari 2022 Lid in de Orde van Oranje-Nassau sinds 2 december 2015 weduwnaar van Mientje Lobbezoo - van der Maas John en Rowenna Michael Jaimy Meghan Valerey Frank en Cindy Sanne Stijn Marco en Leanne Maus Correspondentieadres: Coolhofflaan 9,4414 BK Waarde Als u de begrafenis bij wilt wonen, kan dat op woensdag 16 februari om ongeveer 11:00 uur op de begraafplaats te Waarde. Voorafgaande aan de begrafenis, zal de afscheidsdienst in besloten kring plaatsvinden. De Heere heeft uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Weduwnaar van Mientje Lobbezoo-van der Maas Kruiningen: Jo en Rinus Oostdijk Kruiningen: Frans en Margreet v/d Maas Oostkapelle: KoenJeannettev/dMaas Neven en nichten Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen Waarde 10 februari 2022 Wij zijn geschokt door het geheel plotseling overlijden van onze buurman Jan Lobbezoo Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Waarde: Nico en Chantal Boone Jaap en Carla Weber en kinderen Geschokt namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze oud voorzitter Jan Lobbezoo We herinneren Jan als een zeer betrokken en gedreven clubman. Hij was jarenlang actief binnen onze club als elftalleider, bestuurslid en voorzitter. Voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid zijn we Jan veel dank verschuldigd. We zullen hem erg gaan missen. Wij wensen John, Frank, Marco en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, spelers en supporters van Sportclub Waarde Heer U gaf aan mij Uw vreugdeolie, Een lofgewaad in plaats van rouw, Een gouden kroon in plaats van as, Overwinning in plaats van verdriet (naar Jesaja 61:3) Onze Hemelse Vader heeft onze moeder en (super)oma Thuisgehaald. Met gebed en liefde heeft ze ons altijd omringd. We zijn dankbaar dat we haar zolang bij ons mochten hebben, we gaan haar missen. 5 november 1939 11 februari 2022 Weduwe van Cornelis Trouwborst t 25-12-1990 Leendert en Ellen Trouwborst - Masselink Marlise, Eefje Ard Willemijn Ivan en Jeannette Trouwborst - Berckenkamp Levi Christian en Ellyne Ezra Anne-Sophie Pauline en Johan Trouwborst - Trouwborst Myrthe Timon Thirsa Jedidja en Lennard de Rijke - Trouwborst Tim Noa Daan Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op 17 februari van 19.00 tot 20.30 uur in de Ontmoetingskerk te Middelburg. Hier zal ook de dankdienst voor haar leven worden gehouden op 18 februari om 10.00 uur. We begeleiden mama naar haar laatste rustplaats om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Benschop. Correspondentieadres Vlissingsestraat 16 4388 HJ Oost - Souburg Op 11 februari 2022 is overleden mijn liefhebbende echtgenoot, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 79 jaar. Het was mooi, het is goed zo. Goes: Ad Kruiningen: Kitty en Raimond Fleur en Dennis Isabelle en Damian Finn en Anouk Middelburg: Eric en Peter Etten-Leur: Monique en Ben Evelyne en Andy Heerle: Ruud Correspondentieadres: Zeemanstraat 6,4416 EN Kruiningen. We nemen in besloten kring afscheid van Jan op zaterdag 19 februari om 12:30 uur. U kunt het afscheid wel met ons meebeleven via onderstaande link https://livestream.zoomenzegestede.nl/ Inlogcode: 5FUrBM Een speciaal woord van clank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, Debbie Oosterlingen Wouter van Werkum voor de goede zorgen. De herinneringen aan jou zijn fijn, met de gedachte dat we ooit weer samen zullen zijn. Wat zal ik je missen, mijn Hans. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen de ziekte. Groot was zijn liefde voor ons allemaal. Nu is hij in rust van ons heengegaan. Dag lieve Hans, dag pap, dag opa. Rotterdam, t Goes, 31 december 1946 10 februari 2022 Corrie Linda Luna May Bea en Patrick Sem, Joy, Jim Boszicht 14,4462 BH Goes De uitvaart zal op woensdag 16februari in besloten kring plaatsvinden. Hierna is er vanaf16:00 uur in buurthuis De Pit, Appelstraat 2a te Goes, gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Hans Leerentveld In de leeftijd van 75 jaar Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe in dit grote verlies. Namens directie en medewerkers Zuidwest logistiek Corné van Oeveren Jan Willem van der Voorden Goes, 10 februari 2022 PM MAANDAG 14 FEBRUARI 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 29