Nely Maranus-Koene Jannie CevaaC-WaCraven Wim Glerum Rinus Kramer Aart Wondergem Truida van de Velde - Gijssel Kees Peene 18 Anthonetta (Netty) de Jager - Govers Corrie Koole-Zuidhof Cees Hage Teuntje Lauwerina Nieuwenhuize-Matthijsse Adri Brasser De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder hebben ons gesterkt. Veel dank aan iedereen die ons steunde met appjes, telefoontjes, kaarten, brieven en/of het bijwonen van de uitvaart. Jullie betrokkenheid doet ons goed. John, Ad, Ruud en Coby Middelburg, februari 2022 Jo Duvekot Johan Murre Voor de vele blijken van betrokkenheid door kaarten, brieven, bloemen en (online) aanwezigheid na het overlijden van onze (schoon)vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Kinderen en kleinkinderen Kapelle, februari 2022 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Het heeft ons troost en steun gebracht. Paula en Ben (in liefdevolle herinnering) Marian en Ad Els en Jos Klein- en achterkleinkinderen Februari 2022 Lieve mensen, bedankt allemaal voor de kaartjes en berichtjes na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Dit heeft ons heel goed gedaan. We missen hem heel erg. Namens de familie: Hennie en Ruud van der Blom-Kramer Februari 2022 Middels deze weg willen wij iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens de 5,5 jaar van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze liefdevolle en altijd zorgzame vader en opa heel hartelijk bedanken. De vele vormen van medeleven hebben ons goed gedaan. Wilma Wondergem, kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, februari 2022 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en ouwe oma willen wij u hartelijk danken. Dit heeft ons gesteund en goed gedaan. Anja Mathijs en Wendy Demi, Lynn, Twan 's-Gravenpolder, februari 2022 Uw medeleven na het overlijden van heeft ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, februari 2022 In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen onze moeder, oma en overgrootmoeder zo plotseling overleed. Voor alle blijken van medeleven willen wij u hartelijk danken. Paulien, Bram, Elena en Erik ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022 PM Voor uw aanwezigheid op de begraafplaats en de vele schriftelijke blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van willen wij u heel hartelijk bedanken. Ook willen wij de medewerkers van Zorgstroom team Veere zuid en SVRZ locatie Tulpstraat 6 in Koudekerke bedanken voor hun liefdevolle zorg. To-Brasser-Ovaa kinderen en kleinkinderen Biggekerke, 12 februari 2022 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden en Zoveel troost Hartelijk dank voor uw steun en medeleven in deze moeilijke tijd. Namens nabestaanden van Lou Davidse Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle kaarten en andere blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa Dit heeft ons allemaal goed gedaan. Korrie Duvekot - Maljaars kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, februari 2022 Voor uw belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa willen wij u hartelijk bedanken. Uit aller naam Catrien Murre-Vader Vlissingen, februari 2022 Hartelijk dank voor het medeleven na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma namens Felix de Jager, kinderen en kleinkinderen Onze oprechte dank voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven,kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde, onze lieve papa en opa Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Cees in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Hanka Geleijnse - Szitajtis John en Linda, Steijn Sandra en Dennis, Maud Burgh-Haamstede, februari 2022 Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor het meeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw betrokkenheid heeft ons goed gedaan. Jan Nieuwenhuize Corrie van Belzen-Nieuwenhuize Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, februari 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46