Y David Gideonse Jan Lobbezoo Mwda Qeexbiuida JVee£tje Zandewan-ffiaot Jtia Cornelis van Laar Alphonsa Maria Catharina Swaters - Koevoets 17 DANKBETUIGING r David Bliek ^4nneïiet van den Bulck Diepgeraakt zijn we door het plotseling overlijden van onze trouwe klant Wat zullen we hem missen. Frank Sandra en klanten Fietscafe 'T Spulletje Waarde (Sit a vali ma w»e, (a hom de. ma uie. (Sn a aoié ia hom,, la hom de, ma ptui cfiène Manie. Degenen die ik liefheb, verlaat ik nu. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn al de vuren. Voor wie het aangaat is het niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat, "Vaarwel" en "Rust in vrede". Je liefde en zorgzaamheid blijven we voor altijd voelen in ons hart. Na een lange periode van veel pijn en telkens weer een ander ongemak erbij, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste en zorgzame vrouw, moeder en schoonmoeder Ouwerkerk, Goes, 29 maart 1943 6 februari 2022 Wim Alexandra Maria en Mark Eddie en Ingeborg Correspondentieadres: Espenlaan 3,4334 BX Middelburg. De crematie vindt in besloten kring plaats. Cees "Een mooi mens" blijft in onze herinnering Onze broer, zwager en oom John van de Velde Middelburg Bella Mijnsbergen van de Velde Ad Mijnsbergen (in liefdevolle herinnering) Oost-Souburg Marina Baarland Angela de Vriend van de Velde Gerard de Vriend Heinkenszand Jack van de Velde Krabbendijke Rob van de Velde Bianca van de Velde- van Straten Neven en Nichten "Voor altijd in ons hart" Elien Maljaars - ]asperse PM ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022 Na een lang, rijk en niet altijd makkelijk leven is onze lieve, wilskrachtige en bijzondere vader, schoonvader en opa op 93-jarige leeftijd overleden. Veere, 15 september 1928 Goes, 8 februari 2022 Weduwnaar van Neeltje Gideonse-Poppe sinds 20 juli 1985. Bevriend geweest met Marti Schuurmans (t 8 februari 2017). Anneke en Daniel Yoram en Joppe, Cyriel en Stella, Afra Rinus Rosemarie Eline en John Neryna en Gijs, Edgar Ronny en Ciska Robin, Rosanne, Nienke, Lieke Correspondentieadres: Professor Van Bemmelenlaan 12 - 3571 EM Utrecht Op dinsdag 15 februari van 19.30 tot 20.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar ADRZ Goes, afdeling Heelkunde. Als eens mijn eigen adem stokt, dan draagt mij uw muziek. lied 512 Verdrietig maar dankbaar hebben wij met het hele gezin afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader, trotse opa en over-opa Zwolle, 26 maart 1935 t Vlissingen, 10 februari 2022 Aty van Laar-Schep Ellen en Stan Omar en Jorinde Elmo en Alicia, Kenzo Willem en Hellen Marijn en Ruben Jesse Zoë en Willem Luit Tamar Olof en Esther Finn en Jolanda Danne en Stijn Jill Correspondentieadres: Botterlaan 40, 4484 RD Kortgene ellenvanlaar@gmail.com De uitvaart vindt in besloten kring plaats en is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl (Veere), dinsdag 15 februari om 13.00 uur. Op 4 februari 2022 is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, en (over)grootmoeder weduwe van Jacob Karei Swaters Zierikzee, Hellendoorn, 26 februari 1932 4 februari 2022 Herman Swaters en Francis van den Berg Berend en Emma Doortje en Jan Julia Anneke Swaters en Ruud Hessing Merel en Robin Jacob Diederik Floris en Willemijn Rens Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Woonzorgcentrum De Blenke, afdeling De Klepperburen, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Johanna van Burenstraat 17, 7447 HB Hellendoorn tel: 0548-514090 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. (in liefdevolle herinnering) De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame man, vader en opa zijn voor ons een grote steun en troost geweest. Wij willen iedereen hiervoor bedanken. Joke Bliek Kinderen en kleinkinderen Nieuw- en Sint Joosland, februari 2022 Afscheid nemen is met zachte vingers uuat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten van herinnering Onze oprechte dank voor uw belangstelling en de mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Het doet ons goed om te merken dat u goede herinneringen aan haar bewaart. Familie van den Bulck Terneuzen, februari 2022 "Liefde en vriendschap kunnen ons uit het verdriet van de dag tillen, het gevoel geven dat we niet alleen zijn. Met die liefde, met die vriendschap voelen wij de warmte om ons heen." We missen haar enorm, maar de vele bloemen, kaarten, appjes en bezoekjes voor haar overlijden en de vele kaarten en steun na haar overlijden, als ook de overweldigende aanwezigheid tijdens de begrafenis van onze allerliefste heeft ons erg goed gedaan. We willen iedereen, ook namens de familie, hiervoor oprecht bedanken. Wim Ricoen Melanie, Evi Danique

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45