a Iroverleden k 16 Adrie Flip Adriana Johanna Kastelein - Wieles oom Adrie Loek Zeegers Loek Zeegers Rust zacht lieve Verdrietig maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven. 26 januari 1945 110 februari 2022 Je vrienden: Freddy en Annemarie Wolf Niek Maljaars Jan en Rina Wisse Met bijzondere dank aan Dr. Roos en medewerksters van Zorgstroom team Oost-Souburg/Ritthem voor de goede en liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 10 februari 2022 Correspondentieadres: Sauer en Oonk adviseurs en notarissen Postbus 181 4380 HD Vlissingen Adrie Trimpe Janni V Fijgje Saartje Traas - Verboom - Fija - Wij ontvingen het droevige bericht dat onze zeer gewaardeerde collega veel te jong, op 56-jarige leeftijd, is overleden. Wij kennen Loek als een fijne en betrokken collega, die zich enthousiast inzette voor onze gemeente. Hij was oprecht geïnteresseerd in anderen en, als absolute vakman op het archief, een voorbeeld voor zijn collega's. Hij zal niet alleen een grote leegte achterlaten bij zijn familie, maar ook bij ons als collega's. En bij iedereen met wie hij heeft samengewerkt. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Maranda, zijn dochter Fleur en verdere familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's van de teams Bestuur en Interne Zaken en Werk en Inkomen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Loek was in dienst bij de gemeente Terneuzen en al jaren werkzaam bij het Archief waar hij met grote inzet zijn werk verrichtte. Loek was een zeer geziene en gewaardeerde medewerker. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, dochter, en familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, J.G. (Jan) Princen burgemeester, H.J.A. (Erik) ven Merrienboer ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022 PM Rust zacht Tonny en Henny Bijzondere mensen sterven niet, zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Hierbij geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in woning 18 aan de Vondellaan, is overleden mijn broertje, mijn zwager en onze oom weduwnaar van Francien Trimpe-van Aalst 14 juni 1934 Vlissingen 110 februari 2022 Een bekende Vlissinger is heengegaan. "Ik ben maar een simpele groenteboer" Ada en Frans Leon en Lidy Amber, Stijn Roeland Correspondentieadres: A.A.H. Wijkel-Trimpe, Rubenslaan 164,4383 WH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen op maandag 14 februari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaart zal op woensdag 16 februari om 11.30 uur in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst volgen via: www.kerkomroep.nl/#/kerken/21459 Onze oprechte dank gaat uit naar velen die Adrie, in de laatste fase van zijn leven, hebben gesteund en met warmte en respect hebben omringd. On ne voit bien qu'avec ie cceur, l'essentiel est invisible pour les yeux Verdrietig, maar met fijne herinneringen, hebben we in liefde losgelaten mijn lieve AJ'tje, onze liefdevolle en betrokken ma en oma Terneuzen, t Terneuzen, 17 juni 1938 5 februari 2022 Henk Jorien Teun Wouter Sherida Scipio Raaf Kevin Chayenne Correspondentieadres: Jan van Galenstraat 62,4535 BX Terneuzen We hebben grote waardering voor de liefdevolle zorg door alle zorgkanjers van afdeling Al, Ter Schorre. Die ongekende passie voor de winkel en het harde werken Hoe graag je ook door wilde gaan, het ging niet meer Nu heb je rust en ben je weer samen met Francien Anja en Mark Jeroen en Richard Onze lieve, zorgzame moeder en oma is overleden. We zijn verdrietig. We zijn ook dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons een leven lang heeft omringd. weduwe van Job Marinus Traas in de leeftijd van 88 jaar. Joke en Jaap de Bat - Traas Johan en Thyrza William Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Wemeldinge, het verzorgendpersoneel van Cederhof en IrisZorg, voor de goede en liefdevolle verzorging. 11 februari 2022 De Wemel 35,4424 AC Wemeldinge De rouwdienst en begrafenis zullen in femiliekring plaatsvinden. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs, maar willen wij graag schriftelijk ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44