_v Cecile Pielaat Roegiest Wim Glerum 18 Adriana Johanna Kastelein - Wieles Fijgje Saartje Traas - Verboom - Fija - Mart ten Braak Alphonsa Maria Catharina Swaters - Koevoets Cees Hage Emery van Mol DANKBETUIGING J\Inneïiet van den Bulck r/-f(boey Janni Onze lieve, zorgzame moeder en oma is overleden. We zijn verdrietig. We zijn ook dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons een leven lang heeft omringd. weduwe van Job Marinus Traas in de leeftijd van 88 jaar. Joke en Jaap de Bat - Traas Johan en Thyrza William Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Wemeidinge, het verzorgendpersoneel van Cederhof en IrisZorg, voor de goede en liefdevolle verzorging. 11 februari 2022 De Wemel 35,4424 AC Wemeidinge De rouwdienst en begrafenis zullen in familiekring plaatsvinden. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs, maar willen wij graag schriftelijk ontvangen. Josephine Teunissen Johan Murre Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Familie Roegiest Familie Pielaat Philippine, februari 2022 Voor de vele blijken van betrokkenheid door kaarten, brieven, bloemen en (online) aanwezigheid na het overlijden van onze (schoon)vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Kinderen en kleinkinderen Kapelle, februari 2022 ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022 ZV On ne voit bien qu'avec Ie caeur, l'essentiel est invisible pour les yeux Verdrietig, maar met fijne herinneringen, hebben we in liefde losgelaten mijn lieve AJ'tje, onze liefdevolle en betrokken ma en oma Terneuzen, t Terneuzen, 17 juni 1938 5 februari 2022 Henk Jorien &Teun Wouter Sherida Scipio Raaf Kevin Chayenne Correspondentieadres: Jan van Galenstraat 62,4535 BX Terneuzen We hebben grote waardering voor de liefdevolle zorg door alle zorgkanjers van afdeling Al, Ter Schorre. Met groot verdriet in ons hart hebben wij mijn lieve en bijzondere man, onze lieve pappa en sterke opa moeten laten gaan Apeldoorn, 11 juli 1949 t Terneuzen, 8 februari 2022 echtgenoot van Dieuwer en Jan Rune Lotte en Tom, Bent en Mara Pien en Frederik In verband met de geldende maatregelen nemen we in besloten kring afscheid van Mart. Correspondentieadres: Oude Haven 3,4501 PA Oostburg Op 4 februari 2022 is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, en (over)grootmoeder weduwe van Jacob Karei Swaters Zierikzee, Hellendoorn, 26 februari 1932 4 februari 2022 Herman Swaters en Francis van den Berg Berend en Emma Doortje en Jan Julia Anneke Swaters en Ruud Hessing Merel en Robin Jacob Diederik Floris en Willemijn Rens Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Woonzorgcentrum De Blenke, afdeling De Kiepperburen, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Johanna van Burenstraat 17, 7447 HB Hellendoorn tel: 0548-514090 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze oprechte dank voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven, Kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde, onze lieve papa en opa Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Cees in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Hanka Geleijnse - Szifajtis John en Linda, Steijn Sandra en Dennis, Maud Burgh-Haamstede, februari 2022 Wij willen u hartelijk bedanken voor de troostende woorden en prachtige kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van Julia van Mol - Lauwers, kinderen en kleinkinderen Hulst, februari 2022 Afscheid nemen is met zachte vingers uiat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten van herinnering Onze oprechte dank voor uw belangstelling en de mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Het doet ons goed om te merken dat u goede herinneringen aan haar bewaart. Familie van den Bulck Terneuzen, februari 2022 Voor uw belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa willen wij u hartelijk bedanken. Uit aller naam Catrien Murre-Vader Vlissingen, februari 2022 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden en Zoveel troost Hartelijk dank voor uw steun en medeleven in deze moeilijke tijd. Namens nabestaanden van Lou Davidse Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Jan Rijk Kinderen en kleinkinderen Clinge, februari 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 134