MasterChef terug op de buis, bij Viaplay Bekende vrijgezellen op zoek naar de ware ELOOFT 25 Nu te zien: Hij Gelooft in Mij - de André Hazes musical bij dit vak", aldus Van der Vleugel. Hij kijkt met interesse naar de ont wikkelingen rond de voorgenomen fusie tussen RTL en Talpa. Komen de producenten in de knel? ,,Het houdt ons scherp. Een tandje erbij om te bewijzen dat het de juiste keuze is met ons te werken. We moeten het beste van het beste blijven afleveren." Zorgen dat het werk verdampt zijn er niet. „Eigenlijk wordt het speelveld alleen maar groter met alle streamingdiensten op de markt. Vi deoland groeit, en Neflix, HBO, Ama zone Prime, Viaplay, Disney hebben ook allemaal content nodig. Je kunt je afvragen of ze allemaal naast elkaar kunnen bestaan, maar aan de andere kant zie je dat zij ook lokale mensen aantrekken om hier de markt op te gaan. En nu zie je nog geen grote stu dioprogramma's bij streamingsplat- forms, maar op termijn zie ik dat wel gebeuren. Waarom zou bijvoorbeeld Lego Masters niet op een streaming- platform kunnen?'' Bijna kunst Vooralsnog blijft het amusement bij de bekende televisiezenders, waar van RTL een van de grootste afne mers is bij EndemolShine Nederland met straks drie studioprogramma's: vanavond start de panelshow Volg je me nog?, later dit voorjaar verschijnen Blow Up en Domino Challenge op de buis. Bij dat laatste programma strij den twee teams van dominobouwers tegen elkaar, bij Blow Up draait het om ballonnenkunstenaars. ,,Je denkt in eerste instantie misschien aan een goochelaar, maar geloof me, het is bijna kunst wat ze maken. Er is een hele gemeenschap in Nederland. Een wereld die we niet kennen." Maar eerst is er Volg je me nog?, de actuele socialemediaquiz met pre sentator Ruben Nicolai en teamcap tains Tijl Beckand en Nynke de Jong. ,,Een panelshow over sociale media, waarbij de online wereld centraal staat en onder anderen BN'ers wor den geconfronteerd met hun gedrag op sociale media. Twitter, Instagram, Facebook, van alles komt voorbij. Er is humor, er worden spellen ge speeld, maar er is ook educatie. Voor ouders en jongeren. Weet jij nog wat je gepost hebt?" Volg je me nog? vanaf vanavond elke donderdag om 20.30 uur op RTL 4. MasterChefkeert terug op de buis. In het televisieprogramma draait het om amateur koks die tegen elkaar strijden om de titel MasterChef. Dennis Jansen Voor deze editie zijn be kende Nederlanders ge vraagd. Het programma zal te zien zijn bij Viaplay, de nieuwste streamingdienst die eerder de rechten kocht van darts en de Formule 1. De opnames van MasterChef, van origine een Brits format, zijn dit voorjaar. Wanneer de eerste uitzen dingen te zien zijn is nog niet bekend. Het eerste seizoen was in 2010 al op de buis, destijds bij NET 5 en gepre senteerd door Renate Ver- baan. Topchef Hans van Wolde was de juryvoorzit ter. Daarna volgden reeksen in 2011, 2014 en de laatste, bij SBS 6, in 2018. Andere jury leden door de jaren heen wa ren onder anderen Peter Lute, Robert Kranenborg en Freek van Noortwijk. Tweede productie Het is de tweede Neder landse productie die bekend is gemaakt bij Viaplay, dat op 1 maart gaat uitzenden. Dit voorjaar is Dragons'Den te zien, het programma waarin ondernemers de kans krijgen hun bedrijfsideeën te pit- chen aan een panel van gere nommeerde investeerders. Dat programma was eerder te zien bij WNL onder lei ding van Sander Schimmel- penninck en Jort Kelder. Dra gons' Den bij Viaplay heeft geen presentator. In een Valentijnsspecial van tv-programma First Dates gaan bekende Nederlanders maandag op zoek naar de liefde. Hanneke van Houwelingen Op het podium zong Imca Marina talloze malen over zielenroerselen ('liefde is geen spiegelei'), maar veel geluk in de liefde had ze nooit. Toch wil de zangeres, 80 jaar oud, de liefde niet afschrijven. In het bekende restaurant van First Dates wordt ze gekoppeld aan Harry, een oude bekende van het da- tingprogramma. Een eerder afspraakje liep op niets uit, maar Harry hoopt dit keer op een betere afloop. Hij kan echter niet geloven dat dé Imca Marina voor zijn neus zit. Ook Adelheid Roosen (63) stort zich in het avontuur. Zij zoekt een date die open- minded is, vurig in het leven staat én - net als zijzelf van zoenen houdt. Roosen heeft een blind date met de 59-jarige Frans. De Rotterdamse influencer Shirley Cramer (27), bekend van Ex on the Beach en Temp tation Island, is op zoek naar een 'stoere badboy met goede intenties'. Maar of dit lukt, is de grote vraag. Want zoals Imca Marina eind jaren 60 al zong: 'Als het niet echt is, dan maar niet'. De Valentijnsspecial wordt maandag 14 februari om 19.25 uur uitgezonden op NPO 3. ZICH THUIS IN DE AMUSEMENTSWERELD Rob van der Vleugel: ,,Het speelveld wordt alleen maar groter met alle streamingdiensten op de markt.'' foto marco okhuizen werkt, maar wat ik van hem heb meegekregen: zijn geloof in een idee. Als hij dat heeft, gaat hij tot het uiter ste." Van der Vleugel streeft dezelfde mentaliteit na. Hij zag door de jaren heel veel dingen lukken, maar moest ook —met pijn in het hart afscheid nemen van formats of programma's. Voorbeeld? ,,The Talent Project, daar was ik zo verliefd op", reageert Van der Vleugel rap. ,,Talenten, begin- nende zangers en zangeressen, die gecoacht, opgeleid en begeleid wer den richting het podium, nadat ze twee maanden op een heuse Aca demy hadden gezeten. Als ze waren klaargestoomd, liepen ze door een tunnel naar een optreden. Kijk! Ik krijg er nóg kippenvel van." Het programma, zegt hij, 'scoorde redelijk', maar verdween na één reeks van de buis ,,Je moet ook tegen te leurstellingen kunnen. Dat hoort ook Oprecht, geestig en ontroerend De musical vertelt het verhaal van onze grote volksheld. De grote Hazes-hits illustreren de toppen van zijn succes, maar ook zijn persoonlijke dalen. Je hoort onder meer 'Bloed, Zweet en Tranen', 'Een Beetje Verliefd', 'Droomland', 'De Vlieger' en natuurlijk 'Zij Gelooft in Mij'. Maar liefst 22 grote Hazes-hits Tot 10,- voordeel per ticket* Nu te zien in alle grote theaters door het hele land! Profiteer nu op pzc.nl/hijgelooftinmij of koop direct VOOR JOU PC DONDERDAG 10 FEBRUARI 2022 Deze actie is geldig voor geselecteerde voorstellingen in diverse theaters. Kijk voor de voLledige voorwaarden op bovenstaande url. VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 25