VA aa tfti; COLOFON Familieberichten Laatste woorden van afscheid dpg,|1' 0 Tanneke Snoek-de Putter N 13 OVERLEDEN DANKBETUIGING Johan De Maesschalck Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden de vrouw van onze voorzitter Maja van der Maas - Poppe Wij wensen Adrie, zijn kinderen, kleinkind en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe de komende tijd. Dagelijks en Algemeen Bestuur RUD Zeeland, managementteam en medewerkers RUD Zeeland Philipp Keiler, waarnemend voorzitter Anton van Leeuwen, secretaris directeur weduwe van Godefridus Snoek Zaamslag, 19 december 1932 Ingrid en Dennis Jordi en Evdokia Shelly en Sam, Otis Met dank aan alle medewerkers van "SVRZ De Blide afdeling Molenweg", te Terneuzen voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Arnelaan 6,4535 CN Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 12 februari om 10.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Zo plotseling... we gaanje heel erg missen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en oud-oma t Terneuzen, 5 februari 2022 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven lang gegeven, dat wasje wil. Je strijd is gestreden, vol zorg en moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Johannes Petrus Vergouwe echtgenoot van M. van Acker Terneuzen, 26-4-1932 f Terneuzen, 5-2-2022 Mw. M. Vergouwe-van Acker Trix Vergouwe Astrid en Jan Matthijssen Arnold en Philomena - Erasmus Ralph en Lucy Lucas en Maria Jan en Eline lv> Jan Vergouwe Anita Vergouwe Maurice Stuvesande 610 4532 MN Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de zorg die ieder verleend heeft. Eric Van Mele Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV WOENSDAG 9 FEBRUARI 2022 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van ijn lieve man, onze zorgzame vader en liefdevolle opa mijn hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Annette Van Mele-de Mul Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Philippine, februari 2022 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en de vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Janny De Maesschalck - van Cadsand Kinderen en kleinkinderen Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55