*1» fel TA 33 Zorg JLancfacht (Respect OVERLEDEN Maja van der Maas - Poppe 13 Reinier Leendert Victor Moerman - René- René Moerman gS^OVERIGE BERICHTEN litVaanBorg Maja van der Maas - Poppe Jan Moens Kees Willeboordse Jan Moens Jan Moens Mooi n/a£ h&t hv&n m&'tjoi/ Elly Moerman - Verrijzer DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! Laatste woorden van afscheid PM WOENSDAG 9 FEBRUARI 2022 Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden de vrouw van onze voorzitter Wij wensen Adrie, zijn kinderen, kleinkind en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe de komende tijd. Dagelijks en Algemeen Bestuur RUD Zeeland, managementteam en medewerkers RUD Zeeland Philipp Keiler, waarnemend voorzitter Anton van Leeuwen, secretaris directeur Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van echtgenote van wethouder Adrie van der Maas Vele jaren heeft zij onze wethouder met liefde terzijde gestaan bij al zijn bestuurlijke werkzaamheden. De Heere gedenke in het bijzonder Adrie, de kinderen en kleinkind en sterke hen in dit grote verdriet. Namens de S.G.P. afdeling Noord-Beveland Bestuur: J.P. Bustraan, voorzitter A. Riemens, secretaris Fractie C. van de Woestijne, fractievoorzitter A.de Bruine, raadslid Kamperland, 7 februari 2022 Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd en wijze, van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 73 jaar. 's-Gravenpolder: Middelburg: 's-Gravenpolder: Kapelle: Heinkenszand: Middelburg: 's-Gravenpolder: M.J. Moens - Schrijver Paul Moens Jolanda Moens - Meulmeester René Moens Barbera Moens - de Kraker Elize Mol - Moens Marius Mol Jacquelien van Duijn - Moens Arie van Duijn Maijan van Zwam - Moens Edward van Zwam Miranda Elenbaas - Moens Stefan Elenbaas Klein- en achterkleinkinderen 7 februari 2022 Prunusstraat 13,4431 DC 's-Gravenpolder Er is gelegenheid om ons te condoleren D.V. vrijdag 11 februari van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 12 februari om 10.00 uur in de 'Elimkerk' te 's-Gravenpolder. Deze dienst is via kerkdienstgemist.nl te volgen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager, oom, oudoom en achteroudoom Wij wensen Liselottel, haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Jo Willeboordse-de Pree, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Lien Moens - Schrijver in de leeftijd van 73 jaar. Goes: Bram Verschuure (in herinnering) Marie Verschuure - Schrijver Goes: Rinus van Westen Adrie van Westen - Schrijver (in herinnering) Kruiningen: Kees Schrijver Riet Schrijver - Boone (in herinnering) Jannie Schrijver - Snoep (in herinnering) Goes: Jan Schrijver Corrie Schrijver - Versluys (in herinnering) Meliskerke: Jo Blok Leu Blok - Schrijver 's-Gravenpolder: Wim Schipper Koos Schipper - Schrijver 's-Gravenpolder: Ko Schrijver Hendriek Schrijver - de Kome 's-Gravenpolder: Leen Schrijver Corrie Schrijver - Dekker 's-Heer Arendskerke: Anton Schrijver Annemarie Schrijver - Woutersen Ritthem: Leen Ovaa (in herinnering) Ina Ovaa - Schrijver 's-Gravenpolder: Piet Schrijver Jannie Schrijver - Weststrate en neven en nichten Sterke de Heere onze zus, schoonzus en tante, met de kinderen en de Hein- en achterHeinHnderen in dit verlies. Goes, 7 februari 2022 Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze oudste broer, zwager en oom Echtgenoot van Lien Moens - Schrijver Moge de Heere Lien, Hnderen, Hein- en achterHeinHnderen sterken in dit verlies. Middelburg: Middelburg: Middelburg: Arnemuiden: Meliskerke: André Moens Marina Moens - van Belzen Ad Moens Nettie Moens - Maljaars Jos Moens Jeanet Moens - Aarts Johan Moens Anneke Moens - de Ridder Wim Moens Anneke Moens - Wisse Neven en nichten 's-Gravenpolder 7 februari 2022 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn man, onze vader en opa Wolphaartsdijk Goes 18 september 1945 7 februari 2022 echtgenoot van Ron en Yvonne Nikki en Lucien Wessel Jacqueline Luke Valerie Correspondentieadres: Coöperatie DELA, T.a.v. familie Moerman Rucphensebaan 93B 4706 PH Roosendaal We nemen in besloten kring afscheid van René. Stil en verdrietig zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom We wensen Elly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mattie en Jan Geene Hannie en Frans in herinnering Tramper Neven en nichten De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. dpgmedia ^familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45