Emilius Josephus de Witte Margriet Franse 12 Jacomina Elisabeth Louwerse - Stroo Mien Louwerse - Stroo Ria Pierssens-van Campenhout OVERLEDEN Verdrietig, maar ook vervuld van mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud oma 25-01-1931 104-02-2022 67 jaar echtgenote van Bartel Louwerse Adriaan f Adrie Ellen en Ton Robin Marielle en Michael Megan, Eden John Bart en Erica De uitvaart vindt op donderdag 10 februari in besloten kring plaats. Correspondentieadres Weststraat 18,4371 AH Koudekerke Heden overleed onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Bart Louwerse Vlissingen: Leen Louwerse Koudekerke: Nel Kesteloo - Louwerse Wim Kesteloo (m herinnering) Terneuzen: Linda en Adrie van Bremen Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn pa, schoonvader, onze opa en overgrootvader Miel weduwnaar van Maddie Lauret Sint Jansteen, f Terneuzen, 7 maart 1926 3 februari 2022 IJzendijke: Joop en José Marco en Florentine Gwen Dion Nikki Andres en Kim Finne Wende Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Emmaüsstraat 19,4515 ED IJzendijke Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft gedaan en betekend hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en onze betrokken tante Margriet Overbeek-Franse Vlissingen: Joke Boonman-Franse en Piet Boonman Vlissingen: Frans t en Rita Franse-Luitwieler Vlissingen: Rinus Franse en Gerda Franse-Kikkert Lewedorp: Eddy t en Anja Franse-Spruijt Kinderen en kleinkinderen 'Je herkent ze wel de mensen, die nog puur zijn en echt, mensen die het verschil nog weten tussen goed en slecht, ze staan meestal niet vooraan in de rij, je moet ze zoeken als bloempjes in de wei -Greet Commandeur Heden is overleden mijn levensmaatje sinds 1962 en onze lieve, meelevende, dierbare moeder en oma. 's Heerenhoek Terneuzen 24 juli 1943 6 februari 2022 Echtgenote van Ton Overbeek Ton Petra en Ad Jasper en Karlijn Teun en Danielle Amanuel Margriet heeft haar lichaam beschikbaar gesteld voor de wetenschap. Ze wordt in familiekring herdacht. El Ton Overbeek Churchilllaan 1060, 4532JJ Terneuzen Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve mama, oma en overgrootmoeder Neeltje Janna Neyssen-Engelvaart 30 augustus 1932 14 februari 2022 te Kortgene te Steenwijkerwold sinds 28 januari 2007 weduwe van Johan Gerard Neyssen Alphen a/d Rijn: Chateauneuf-le-Rouge: Ameland: Meppel: Ron 8i Marianne Naomi Brun Nick Peter Annelies Ruben Jennifer Bjarne Annelies Margriet 8t Roelof Lisanne Correspondentieadres: Fam. Neyssen, Weerdstraat 67, 7941XK Meppel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn intens dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging door de medewerkers van "De Herbergier" Steenwijkerwold. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde enige zus, onze tante en oudtante Neeltje Janna Neyssen - Engelvaart in de leeftijd van 89 jaar gehuwd geweest met Johan Gerard Neyssen Wij wensen de (klein)kinderen veel sterkte met dit verlies. Meliskerke: Annie en Han Engelvaart Dordrecht: Jan Engelvaart Meliskerke: Tanja en Kees Davidse - Engelvaart en kinderen Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, hebben we erg verdrietig, maar ook dankbaar voor al het goede dat ze ons heeft gegeven, plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame mam en oma Maria Cecilia Petrus Hulst, 17 juli 1948 f Terneuzen, 5 februari 2022 echtgenote van Fons Pierssens Fons Veronique en Elvio Kyra Enzo Hunzelaan 2,4535 GG Terneuzen In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Lieve oma, DINSDAG 8 FEBRUARI 2022 ZV We gaan je heel erg missen- Veel liefs van Kyra en Damien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55