12 Jacomina Elisabeth Louwerse - Stroo Mien Louwerse - Stroo Marinus David de Schipper Rinus de Schipper OVERLEDEN Verdrietig, maar ook vervuld van mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud oma 25-01- 1931 104 -02 -2022 67 jaar echtgenote van Bartel Louwerse Adriaan Adrie Ellen en Ton Robin Marielle en Michael Megan, Eden John Bart en Erica De uitvaart vindt op donderdag 10 februari in besloten kring plaats. Correspondentieadres Weststraat 18,4371 AH Koudekerke Mientje Louwerse-Stroo Heden overleed onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Bart Louwerse Vlissingen: Leen Louwerse Koudekerke: Nel Kesteloo - Louwerse Wim Kesteloo (in herinnering) Terneuzen: Linda en Adrie van Bremen Cornells Johannes Louis Willeboordse Het laatste puzzelstukje is gelegd..." We kijken terug op een mooi leven samen! Rinus 19 juni 1935 DINSDAG 8 FEBRUARI 2022 PM Verdrietig moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Kees Stroo, Riet Stroo-Labrujere Sjaan Wesselman-Stroo, Hans Wesselman Neven en nichten Wij wensen Bart, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, steun en zorg die wij van hem ontvangen hebben, delen wij u mede dat onze geliefde man, [schoonjvader, opa en overopa is overleden. Kees heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap Middelburg: L.D. Willeboordse -Wiegel Arthur en Petra Willeboordse -de Visser Elise en Bastiaan Dave en Margot Mario en Marleen Willeboordse -Zwartepoorte Whitney en Jeffery Zoë en Lexi Boy Middelburg 4 februari 2022 Oost- en West Souburg 23 februari 1934 Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 9 4336 EC Middelburg Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk van Dr. Ponten en het thuiszorgteam van Zorgstroom. Stil en dankbaar is zacht van ons heengegaan. Echtgenoot, vader, opa en overgrootopa. Heinkenszand: Lewedorp: Kortgene: Engelen: Middelburg: Rosmalen: 4 februari 2022 Alie de Schipper-Mol Anjo en Arie Lindenberg Hanjo en Sylvia de Schipper Petry de Schipper en Annelies de Jong Jozalinda de Schipper en Peter de Zeeuw Marinka de Schipper-de Vlam en Jorg de Vlam Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie De Schipper Zangvogelstraat 84,4451 CE Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 februari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst wordt in besloten kring gehouden op zaterdag 12 februari om 11.00 uur in de Bethelkerk te Goes. U kunt de dienst meebeleven via Kerdienstgemist.nl (Vrije Evangelische Gemeente Goes) Met dank aan de verzorging van het Clarahofje, dokter Wolbers en de medewerkers van Alevo. Op zaterdag 12 februari nemen we afscheid van: Om die reden zal onze winkel "De Schipper Slapen en Meer" de gehele dag gesloten zijn. Op 4 februari j.l. is Rinus de Schipper, onze vader en schoonvader maar tevens 3e generatie van ons huidige bedrijf overleden. Na een periode van ziek zijn is hij rustig van ons heengegaan. We zijn hem dankbaar voor alle energie en toewijding die hij in het bedrijf heeft gestopt en zijn naam wordt dan ook nog bijna dagelijks genoemd. In zijn periode is de uitbreiding van de meubelzaken gerealiseerd van de thuisbasis Nieuwdorp naar Arnemuiden en Middelburg. Sinds 1989 zijn we samen een nieuw tijdperk in gestapt. Opnieuw keuzes maken, specialiseren, groeien en de eerste stappen naar Goes gezet. De slaapspeciaalzaak van heden is hieruit ontstaan. Veel ruimte van hem gekregen, veel geleerd en afgekeken als goed voorbeeld. De laatste 20 jaar was hij op de achtergrond aanwezig maar nog altijd betrokken en benieuwd naar de winkel. Bij ons leeft zijn passie voor het vak en de liefde voor onze klanten voort. We zullen hem daarom ook niet uit het oog verliezen en nog dagelijks over hem praten of denken. Zijn ziel zit nog steeds in de wortels van ons bedrijf en daar zijn we trots op. Hanjo Sylvia de Schipper De Schipper Slapen Meer... Van de Spiegelstraat 94 4461LN Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44