4 11 OVERLEDEN Rinus van den Berge Hendrik Daniël Butijn - Henk- Maatje van der Maas - Poppe Maatje van der Maas - Poppe Maja van der Maas - Poppe mensenlinQ Maja noord-beveland mensenlinq.nl Inspiratie en informatie rondom overlijden >en, same^ PM DINSDAG 8 FEBRUARI 2022 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker en -collega op de leeftijd van 82 jaar. Van 1954 tot 1999 heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van Gebr. Weststrate B.V. Krabbendijke, 2 februari 2022 Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Kattendijke, 3 mei 1937 Goes, 6 februari 2022 echtgenoot van Janny Butijn-Hoekman Sterke de HEERE ons in dit grote verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Wilhelminadorp: J.C. Butijn-Hoekman Yerseke: Gerda en Goof Heijstek-Butijn Arjan en Anneke, Louise, Olivier, Riccardo, Vera-Sophie Jeanine en Daan, Julia, Jeanne Tanja en Eduard, Julien, Stijn Wilhelminadorp: Piet en Hetty Butijn-Kluijfhout Henri en Andrea, Madeleine, Charlotte, Maurits Wianka en Daniël, Lucas Colin Jeany en Collin Kruiningen: Joke en Wim Lindhout-Butijn Patrick en Nadine, Lara, Dante Jacolien en Martijn, Joey, Demian, Mitchel, Angela Alexander en Mariëtte, Ties Heidi en Ferdinand Correspondentieadres: Brugstraat 1,4475 AN Wilhelminadorp Er is D.V. gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 10 februari van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst en de begrafenis zullen vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaats vinden. U kunt hierbij dus helaas niet aanwezig zijn. U kunt de dienst D.V. volgen op vrijdag 11 januari vanaf 10.00 uur via www.uitvaartzorgcentrum.nl Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan Psalm 116:4 Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en trouwe zorg, geven wij u kennis, dat zo heel plotseling door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw, onze allerliefste en zeer zorgzame mama en oma 25 november 1966 6 februari 2022 Wissenkerke Adrie van der Maas Kortgene Marleen en Mathijs Weststrate - van der Maas Thomas Kortgene Peter Westbroek Linda en Frederik Oussoren - van der Maas Wissenkerke Annegreet Wissenkerke Jacqueline en Corwin Scherpenisseweg 1 4491 PL Wissenkerke De rouwdienst wordt i.v.m. coronamaatregelen in besloten kring gehouden op D.V. vrijdag 11 februari om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente Kortgene. U kunt de dienst beluisteren via: www.kerkomroep.nl. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis, waarbij u welkom bent, plaatsvinden op de begraafplaats aan de Nieuweweg te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te zenden, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De Heere kent degenen die de Zijne zijn 2 Timotheüs 2:19 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op het alleronverwachtst, maar op Zijn tijd, uit ons midden weggenomen onze zeer geliefde en zorgzame schoondochter, schoonzus en tante in de leeftijd van 55 jaar Sterke de Heere Adrie, de kinderen en kleinkind in dit smartelijk verlies en heilige de roepstem aan ons aller hart. Wissenkerke P. van der Maas (in liefdevolle herinnering) L. C. van der Maas - Tollenaar Stellendam Mar ja en Kees Keizer - van der Maas Veenendaal/Woudenberg Tanneke en Dirk Aangeenbrug - van der Maas Tholen Gerarda en Adrie Kramer - van der Maas Waddinxveen Jolanda van der Maas Kapelle Carolien en Jos Kaan - van der Maas Neven en nichten Wissenkerke, 6 februari 2022 gemeente Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van echtgenote van wethouder Adrie van der Maas Namens de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en alle medewerkers van de gemeente Noord-Beveland wensen wij Adrie, zijn kinderen en kleinzoon en verdere familie alle kracht toe dit verlies te dragen. C.H. Poortvliet, de raadsgriffier mr. B.C.C. Melis, de adjunct-secretaris drs. G.L. Meeuwisse, de burgemeester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43