9 OVERLEDEN Theresia Stephanie Eugène de Waal - Bun Helena Wilhelmina Kools - Becu Trees Lena Cornelis Johannes Louis Willeboordse Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze geliefde zwager en oom Teun Bakker C.L. Bakker - de Koeijer en kinderen Neven en nichten Bakker - Mol Neven en nichten Poley - Bakker Neven en nichten de Putter - Bakker 's Heer Arendskerke, 2 februari 2022 Teun COLOFON Familieberichten ZV MAANDAG 7 FEBRUARI 2022 Ik heb het leven liefgehad Jullie allen even zeer, Graag had ik hier nog wat vertoefd. Helaas dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan me denkt Dan zonder veel verdriet Bedenk, het leven is maar kort, Dus mijn wens is: geniet Geniet van elke nieuwe dag Maar kijk in dank wel eens omhoog Al is het maar voor even. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van trots en mooie herinneringen, nemen wij afscheid van weduwe van Josephus Franciscus de Waal 10 juni 1933 13 februari 2022 SintJansteen: Paul en Vivian Ricardo en Nathalie, Lilly en Lenn Marino en Priscilla, Jayden en Jailey Vogelwaarde: Margret en Wilfried Ankie en Marco, Jens Yannick Sint Jansteen: Wilfried en Ceciel Jesse en Febe Sietse Esmée en Willem Terneuzen: Pascal en Olga Nino Cas Correspondentieadres: familie de Waal, Tosca 28,4564 ET Sint Jansteen Vanwege de Covid maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart.. Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jaap Kools Cadzand, 23 februari 1937 t Oostburg, 5 februari 2022 Cadzand Jaap Kools IJzendijke Bram en Marianne Kools - Kielman Manon en Max Naomi NieuwvlietAngeline en Stephan Cornells - Kools Tom Sjors Correspondentieadres: Prinsenstraat 44 4506 AH Cadzand Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan afdeling Korenbloem, unit 1 van De Stelle voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, steun en zorg die wij van hem ontvangen hebben, delen wij u mede dat onze geliefde man, [schoonjvader, opa en overopa is overleden. Kees heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap Middelburg: L.D. Willeboordse -Wiegel Arthur en Petra Willeboordse -de Visser Elise en Bastiaan Dave en Margot Mario en Marleen Willeboordse -Zwartepoorte Whitney en Jeffery Zoë en Lexi Boy Middelburg 4 februari 2022 Oost- en West Souburg 23 februari 1934 Correspondentiead res: Rentmeesterlaan 9 4336 EC Middelburg Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk van Dr. Ponten en het thuiszorgteam van Zorgstroom. Mijn genade is u genoeg (2 Korinthe 12:9) Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie momenten geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa in de vergevorderde leeftijd van 94 jaar Antheunis Bakker Yerseke, 12 juli 1927 t 's Heer Arendskerke, 2 februari 2022 echtgenoot van Jozina Elisabeth (Jo) de Leeuw f 28 januari 2020 Dordrecht Adri Bakker en Cecile Meeuwsen Julian en Floor Zeist Peter Bakker en Erna Timmermans Marianne (in herinnering) Annemarieke en Ronald Onno en Carmen Jaap-Jan en Sowella Roelinka en Mark 's Gravenpolder Karin en Kees Westdorp - Bakker Niels en Suzan Dianne en Roy Bastiaan en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren dinsdag 8 februari, 19.00 - 20.30 uur, het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30,4463 AJ Goes. De uitvaart vindt in besloten kring plaats op woensdag 9 februari. Aansluitend brengen we om 12.00 uur vader naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats Goes. Speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ die pa op de verschillende locaties vele jaren attent en liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres: Provincialeweg 22,4431 NB, 's Gravenpolder Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56