Ik leer vreselijk veel van Eline, alle goede keuzes en beslissingen komen van haar' met iemand aan het daten was. Vijf dagen later stuurde ik haar een berichtje: Ik ben geen stalker. Als je de man van je dromen al gevonden hebt, zul je nooit meer iets van me horen. Maar je bent wel bijzonder genoeg om voor te vech ten. Met een romantisch filmpje erbij wat ze kon verwachten als ze met mij op date zou gaan.' 'Het was heel lief, vond ze, maar ze wilde eerst die ander onderzoeken. Een paar maanden later was ze vrij en kregen we weer contact. Omdat zij in Maastricht woonde en ik in Amsterdam stelde ik voor om in het midden af te spreken. En wat is dan beter dan Best? Daar hebben we een geweldige picknick gehad. Daarna zijn we elk weekend op en neer gegaan. Of zij hier, of ik naar Maastricht.' 'Ze is de leukste, grappigste en liefste. Superslim, een fantastische onderzoekster. We wonen intussen samen en hebben net een huis in Zaltbommel gekocht. Een adem benemende vestingstad, centraal gelegen en het is Gelderland, maar qua gevoel is het voor Eline een soort laatste stukje Limburg. Zij heeft me erop gewezen. Sowieso leer ik vreselijk veel van haar. Alle goede keuzes en beslissingen komen van haar.' 'Wandelen, picknicken in de woonkamer. Ik denk dat we in anderhalf jaar tijd misschien tien keer uit eten zijn geweest of in een kroeg hebben gezeten. We weten in ieder geval dat we geen andere omstandigheden nodig hebben om het fijn te hebben met elkaar.' belangrijk voor iemand op zo'n positie om echt te weten dat er ook andere wetenschappen zijn. Dat de alfa- en gammawetenschappen ook worden bediend. Het is fijn als hij ook nog een hart heeft voor cultuur en media. Het is bijna een onmogelijk departement, omdat je zoveel verschillende mensen moet representeren.' 'Ik was aan het daten via een app, waarbij ik veel profielen van vrou wen trof met weinig informatie. Een naam, een plaats, maar verder ging het vaak niet. Dat nodigt toch niet uit tot een wat dieper gesprek? Daarop plaatste ik een oproepje op social media: waarom geven vrouwen niet wat meer info of aanknopings punten? Dan begin je toch veel gemakkelijker een leuk gesprek? Als je lid bent van de Rote Armee Fraktion of de Ku Klux Klan, zeg dat dan, dan hoef ik je ook geen berichtje te sturen. Maar laat wat weten!' 'Nou, het zat anders. Ze zag mijn oproepje toevallig voorbijkomen. Via iemand die me volgde. Daarop stuurde zij een prachtig, dromerig jarenzeventiganimatiefilmpje uit de Sovjet-Unie. Over een egel in de mist. Die uiteindelijk met een beer naar de sterren kijkt. Ik was geïntrigeerd. We begonnen te chatten en al na een paar minuten wist ik: dit is de vrouw van mijn leven.' 'Een gevoel. Maar ze stuurde het filmpje eigenlijk zomaar. Om te laten zien dat dat ook kan. Tegelijk hield ze de boot af, omdat ze al 18 Werkte dat? Hoe gaat het nu? Hoe lastig was verkering hebben in coronatijd? In coronatijd deed je zelf een grote ontdekking: de liefde. Daar reageerde zij op? Dat is snel...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 98