Compassie h.jobse m Y Intiem afscheid 18 DANKBETUIGING Annie Moerdijk - Dekker Jo Hovijn - Konraad Catharina Wondergem-de Voogd Gerda Nijdam Maatje de Jonge - Polfliet Ko Koste f^OVERIGE BERICHTEN Eenvoud in stijl Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er één ding wat ons gesterkt heeft en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder, oma en omi dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Ovezande Jan Moerdijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De bloemen, kaarten en bezoekjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma hebben ons ontzettend veel steun gegeven. Het was mooi om te ervaren hoe geliefd zij was. Hartelijk dank voor uw medeleven, belangstelling en warmte, in welke vorm dan ook. Rinus Hovijn, kinderen en kleinkinderen Biggekerke, februari 2022 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze geliefde vader, opa en overgrootopa Blaas de Nooijer Het is ons tot steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Arnemuiden, februari 2022 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen februari 2022 De vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve hebben ons ontroerd en gesteund. Wij zijn u daar zeer dankbaar voor. Familie Gideonse Wemeldinge, februari 2022 Wij willen iedereen bedanken voor alle aandacht en medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Dit heeft ons erg gesteund. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Uw belangstelling is voor ons een grot steun. Hoek, februari 2022 Debora Koster-Tolhoek Kinderen en kleinkinderen Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Telefoon 0118-623359 Betrokken, dienstbaar en professioneel www.marea-uitvaart.nl info@marea-uitvaart.nl utv uctvaa/ct, Vooreen Zoutelande a 06-40796513 Melsesweg 1, 4374 NG Zoutelande www.compassieuitvaartzorg.nl uitvaartzorg Jannie Ruitenburg - den Ouden Karin Wouters - Kleinepier www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl Bel: 06-1847 8910 www.eige n st ij hi itvaa rtzo rg.n 1 Een persoonlijk warm afscheid vanuit huis Compleet verzorgd 3.899,- uitvaartzorg ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 PM www.uitvaartverzorgingdenbe8ten.nl Blauwedijk 5,4331JC Middelburg Kapellestraat 5,4351 AL Veere Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 overtoom-groen.nl Edmond Familie Tramper Goes, februari 2022 Wij hebben en/aren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn partner en zielsverwant, onze broer zwager en oom De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Marianne van de Graaf en collega's UITVAART uitvaartverzorging Verzorgen en regelen van de uitvaart; Bespreken van de uitvaart bij u thuis; Vervoer van de overledene na overlijden; Verzorgen en kleden van de overledene; Opbaren in het rouwcentrum of thuis; Levering van een nette uitvaartkist; Vervoer van de overledene naar het crematorium; a Akte van overlijden; •Stillecrematie; Stijl Heeft u een uitvaartverzekering? Ook dan kunt u bij ons terecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46