Henk Welling J? Jf 17 Jacoba Davidse - Kerkhove Jacobus Weber Miep Martijn - Schrier Kees Vermaire DANKBETUIGING -Cobi- Joos van Belzen Piet van Dalen Adriaan Verschuure Huib Rijk Grietje Baas - van Belzen Dirkje Cornelisse-Zoeteweij sinds 2008 weduwnaar van Ids Steketee Didam, 4 januari 1936 Goes, 28 januari 2022 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. De as wordt samen met de as van Ids verstrooid op het strooiveld van de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging Postbus 2283 4460 MG Goes Hartverwarmend was de steun en troost van zoveel mensen na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama en oma V We willen u daar hartelijk voor bedanken. Kees Davidse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, februari 2022 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens zijn ziekte en het overlijden van onze geliefde en zorgzame vader en schoonvader "Joos van Theu" heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Thea en Henk Cees Leon Arnemuiden, februari 2022 Voor de vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Lena Huibregtse-de Bruine willen wij iedereen hartelijk bedanken. Wij hebben dit als een grote steun ervaren. M.M. Huibregtse Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2022 Giristiaan Marinus Maarten van Zweden hebben wij heel veel blijken van medeleven ontvangen. Uw betrokkenheid, steun en woorden van troost hebben we zeer gewaardeerd. Hiervoor hartelijk dank. Scherpenzeel: Janny en Peter op 't Hof - van Zweden 's-Gravenpolder: Maja en Henk Guiljam - van Zweden 's-Gravenpolder: Marleen en Hans Weststrate - van Zweden Goes: Ad en Janet van Zweden - Tilroe Klein- en achterkleinkinderen Februari 2022 We willen iedereen hartelijk bedanken voor het meeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa Het is voor ons een grote troost gemerkt te hebben hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Sjaan van Dalen-van de Velde Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, februari 2022 Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Uw betrokkenheid heeft ons goed gedaan. J.J. Verschuure-Hoekman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2022 Onze oprechte dank voor de liefdevolle belangstelling na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze papa en opa De vele brieven, kaarten, bloemen en telefoontjes hebben ons goed gedaan. Wij zijn dankbaar dat u uw herinneringen aan Ko met ons hebt willen delen. Joke Weber-Budding, kinderen en kleinkinderen Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven is ons tot grote steun geweest en heeft ons goed gedaan. C. Rijk - de Winter Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, februari 2022 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Het heeft ons goed gedaan. Joos en Magda José en Ben klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, februari 2022. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, februari 2022 Wij danken iedereen voor het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid, medeleven en kaarten hebben ons goed gedaan. Raymond Fleur (in liefdevolle herinnering) Valerie Robin 3 esper Stijn Edwald Kristel Anouck Fabian Philippine, februari 2022 Onlangs hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, maar we willen u laten weten dat uw aanwezigheid, de vele kaarten en warme woorden ons erg goed hebben gedaan. Ria Vermaire kinderen en kleinkinderen Wij koesteren de mooie herinneringen die hij voor ons achterlaat. PM ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 I.P.V. KAARTJES Na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Dankbetuiging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45