r| Y _Y Helena Franse I ijj|t| I h WC, 15 Jos Coppoolse Wilna Clarijs - van Akkeren Wilna Clarijs - van Akkeren Wilna Clarijs Wil Jos Coppoolse Ï7 OVERLEDEN Wilna Clarijs Willemina Cornelia Wilna Clarijs- van Akkeren Na een lang en zorgzaam [even en een liefdevolle verzorging in Theresiahof is rustig ingeslapen onze lieve moeder/ schoonmoeder en oma Lena Kwadendamme/ 26-2-1925 t sy-Heerenhoek/ Heinkenszand: Trinet en Rien A-lmere: Kees en Nicole Celine t A.melie Goes: Peter en Hetty Jamilla en Riley Melissa en Ruben Correspondentieadres: T. Olivier Smientstraat i/ 4451DZ Heinkenszand. De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het woonzorgcentrum Theresiahof te 's- Heerenhoek voor de liefdevolle verzorging. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker, fijne collega en vriend Jos Coppoolse Jos was al bijna 20 jaar aan Almata verbonden. Eerst als'dieselmonteur'van de schepen en later op de locatie Ossendrecht. Wij zullen zijn inzet en zijn collegialiteit missen en wensen zijn familie veel sterkte. Namens alle medewerkers van Almata Jan van Wirdum, directeur bestuurder Ossendrecht, 4 februari 2022 J Jozef de Theije PM ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 Verdrietig en stil... Na een dappere strijd van 5 jaar is overleden onze lieve nicht en vriendin Letterlijk bij ons weggevallen, onze opa en vader 9 september 1952 11 februari 2022 Deze strijd kon je niet winnen. Veel te vroeg heb je ons verlaten. Mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, toekomstige oma en dochter 24-11-1960 - 03-02-2022 echtgenote van Joop Clarijs Kapelle Joop Lauran en Amy V Yannick Scherpenisse W. van Akkeren - Geuze M. van Akkeren - in liefdevolle herinnering- Oude Veiling 25 4421AX Kapelle Speciale dank aan het Team van Buurtzorg Kapelle, Dr. van Halteren, Oncologieafdeling ADRZ, Het Erasmus MC en in het bijzonder Huisarts dhr. Bakx. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Wilna op maandag 7 februari 2022 van 16:30 uur tot 17:00 uur in het Stiltehuis aan de Kitskinderseweg 1 te Kapelle. De uitvaartplechtigheid zal naar wens van Wilna in besloten kring plaatsvinden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde dochter, zus, schoonzus en onze lieve tante in de leeftijd van 61 jaar We wensen Joop en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. W. van Akkeren-Geuze Corina en Michel Lisseveld Meivin, Naomi Kapelle, 3 februari 2022 Intens verdrietig, maar met diep respect voor de moedige strijd die zij heeft geleverd, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus Wij wensen Joop, Lauran Amy Yannick en hun naasten heel veel sterkte met dit grote verlies. Victor Christel Clarijs-Mulders Goes, 3 februari 2022 Alle mooie herinneringen met jou bewaar ik in mijn hart en zal je nooit vergeten. Wij wensen Joop, kinderen, familie en allen die haar dierbaar zijn veel sterkte toe. Kruiningen: Ronald en Nelly Suijk We zijn stil, één stoel leeg. Onze vriendengroep zal nooit meer hetzelfde zijn. We gaan je missen. Marianne en Izaak Marjo en Peter Karianne en Rini Joop we zullen er altijd voor je zijn. Na een lange periode van ziek zijn hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin en oud-collega Wij wensen Joop, Lauran, Amy en Yannick veel sterkte toe met dit grote gemis Conny, Astrid, Hanny, Eline, Sylvia en Ricky 3-2-2022 Inge en Sjoerd Siebren Tygo Peter en Danielle Yara Miya Annelies Levi Torentrans 191 4336 KK Middelburg De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het ADRZ voor de goede zorg. Na een vriendschap van bijna 50 jaar moeten wij tot ons verdriet geheel onverwacht afscheid nemen van Wij zullen zijn kameraadschap en gezelligheid na al die jaren missen. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leen en Jannie Lorier Ton en Corry Janse Niets ter wereld kan een mens vervangen van wie men heeft gehouden - Selma Lagerlöf Mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma, is overleden echtgenote van Jozef de Theije Graauw, 16 juni 1937 Hulst, 3 februari 2022 Marjo de Theije Carien en Frank Lambert-de Theije Lucian Samantha en Alexander Blaauwe Hofke 76 4561 NV Hulst De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken dokter Helmers en de verzorgenden die de laatste maanden Tilly hebben bijgestaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43