Roy Mulder Aanvoerder Kloetinge (tiende plaats) A Bart Gort Aanvoerder Terneuzense Boys (achtste plaats) c Kloetinge en Terneuzense Boys hervatten competitie vandaag 14 Voor eersteklassers Kloetinge en Terneuzense Boys staat de herstart van de competitie zaterdag op het programma. Een korte voorbereiding zorgt voor een tweede seizoenshelft vol vragen, beide aanvoerders geven antwoord. mm Vooral zelf bezig proberen te blijven. Maar ik moet eerlijk zeggen, dat wordt steeds las tiger als je niet echt een vooruitzicht hebt. Dan moet het als speler heel erg uit jezelf komen. Ik ben twee weken op vakantie ge weest, maar heb geprobeerd om twee keer in de week iets te doen. Hardlopen of krachtoefeningen. Toch is die inspanning niet te vergelijken met voetbal. Vanuit mijn werk als fysiotherapeut, zou ik niet meteen zeggen dat het een goed idee is. Eigenlijk is het niet realistisch om in zo'n korte tijd fit genoeg te zijn, maar Kloetinge is een grote club, dus we hebben veel teams om op terug te vallen daar krijgt ieder team last van. Je zal meer moeten wisselen, anders komen er echt blessures. Als voetballer is het natuurlijk leuk om veel wedstrijden te spelen, maar fysiologisch gezien is het niet heel slim. Ik denk dat we een behoorlijk fitte groep hebben. Veel jonge gasten, dus die hebben echt wel iets voor zichzelf gedaan. Doordat er bij ons voor de winterstop al wedstrijden werden afgelast, liggen we nog langer stil, dus het is afwachten hoe het straks is als we negentig minuten moeten spelen. Dat denk ik wel. We hebben niet alleen een sterke selectie, maar daarachter zitten ook nog veel jongens die op een goed niveau spelen. Kloetinge is een grote club, dus we hebben veel teams om op terug te vallen. We gaan meer spelers nodig hebben dan normaal. Dat kwam voor ons echt op een slecht mo ment. We hadden al een aantal wedstrijden gehad die net niet onze kant opvielen, dat wilden we graag zo snel mogelijk rechtzet ten. Als je verliest, wil je de volgende dag weer spelen. Er kwam geen wedstrijd om de weg omhoog in te zetten, dat was een heel vervelend gevoel. Ik proef bij iedereen dat we er heel veel zin in hebben. Die bewijsdrang voel je, dat zag je afgelopen zaterdag tegen Hoek. Als we dat wekelijks op kunnen brengen, gaat het nog een mooi seizoen worden. Door de onderbreking zijn we juist nog hongeriger geworden. mmtfm Iedereen moest er zelf voor zorgen dat hij fit bleef. Ik ben vooral gaan hardlopen, eerlijk gezegd vind ik dat helemaal niet zo erg om te doen. Op dinsdag, donderdag en zaterdag deed ik dan een rondje. Normaal train of speel je dan, dus nu ging ik maar lopen. Het is heel krap en ook wel een beetje gek. Eigenlijk moet je het maar gewoon op je af laten komen. Ik denk dat het iedere week weer de vraag is in welke samenstelling je kunt spelen. Wie is er fit of heeft corona? Voor trainers zal dat ook een uitdaging worden. Ik had eerlijk gezegd verwacht dat ze de nacompetitie zouden laten schieten. Dat vind ik lastig te zeggen. Het is natuur lijk relatief kort allemaal, we zijn pas net weer bezig, maar ik heb tijdens de oefen wedstrijd zaterdag of op trainingen niet echt iets gemerkt. Tuurlijk zal het over een paar weken allemaal weer wat makkelijker gaan, maar dat zal bij alle ploegen zo zijn. Als we straks vier basisspelers missen, is dat voor ons heel lastig op te vangen. Al wisten we dat voor het seizoen natuurlijk ook al. Het is in deze situatie afwachten welke spelers je hebt, dat is wel anders. Als j e knokt voor de onderste plaatsen, kun je eigenlijk geen spelers missen. Als we hadden kunnen tekenen voor een plaats in de middenmoot, had iedereen Als we hadden kunnen tekenen voor een plaats in de middenmoot, had ieder een het meteen gedaan het meteen gedaan. Dus we waren gewoon goed bezig. We verloren wel de laatste twee wedstrijden voor de onderbreking, dus misschien kwam het wat dat betreft op een goed moment. Ik verwacht dat het moeilijk en zwaar gaat worden, maar we hebben genoeg kwali teit om in die eerste klasse te blijven. Het is vooral hopen op niet te veel afwezigen. Iedereen kijkt uit naar de wedstrijden, dat is het leukste wat er is. Misschien is het gunstig om die goede ploegen meteen te treffen, want aan het begin van het seizoen waren we fitter dan de tegenstander. Hope lijk helpt ons dat nu ook weer. ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 PM Daniel Wissel Vlissingen Eersteklassers hebben zin, maar toch ook twijfels 4 f I P SrÜÏÉ V. Roy Mulder: ,,Ik denk dat we een behoorlijk fitte groep hebben.'' foto johan van der HEIJDEN Wat hebben jullie tijdens de coronastop ge daan? Een korte voorbereiding en straks veel wedstrijden in een korte tijd, wat vind je daarvan? - Roy Mulder Hoe staan jullie er fysiek voor? Zijn jullie in het voordeel, met een relatief sterke en brede groep? Wat dacht je toen de competitie opnieuw werd onderbroken? Zijn jullie klaar voor de herstart? Bart Gort (links): ,,Als we straks vier basisspelers missen, is dat voor ons heel lastig op te vangen.'' foto marcel otterspeer Wat hebben jullie tijdens de coronastop ge daan? Een korte voorbereiding en straks veel wedstrijden in een korte tijd, wat vind je daarvan? Hoe staan jullie er fysiek voor? Zijn jullie in het nadeel met een relatief krappe selectie? Wat dacht je toen de competitie opnieuw werd onderbroken? - Bart Gort Zijn jullie klaar voor de herstart?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 42