25 Een droomreis voor iedere Formule 1-fan DEAL ,,Ik heb drie weken lang niets gepost, ja! Ik beleefde niets, zat thuis, een week in quarantaine ook. We hadden een gezel- soort aandacht niet zo belangrijk. Als ik aandacht wil, dan is het met mijn mu ziek. Niet omdat ik elke dag pindakaas met hagelslag op mijn brood eet, snap je?'' OP HET WEGGEVEN VAN HAAR COMPLETE PRIVÉLEVEN MAAND Beleefeen onvergetelijk raceweekend op pzc.nl/maanddeal of koop direct lig middagje lekker zitten wijnen, kleien en verven met vriendinnen. Maar een van mijn hen bleek corona te hebben, dus moest ik vijf dagen lang thuis zitten. Ik heb dus ook helemaal geen hol mee gemaakt. Dan denk ik ook: laat maar. Normaal gesproken lees ik ook de com ments onder verhalen over mij niet. Al leen onder mijn eigen posts, omdat die geschreven zijn door mensen die met me begaan zijn. Aan mensen die me niet volgen heb ik niet zoveel bood schap, daar maak ik mijn muziek niet voor. Maar op een zwak moment las ik laatst toch een keer reacties op een onli- neverhaal van een tabloid. Ik las meer dere keren: 'Ik snap de hype niet!' Toen dacht ik wel: ik, een hype? Na me ver domme vijfjaar kapot te hebben ge werkt? Nou, dan ga ik in de shows in Ahoy ook laten zien wat voor hype ik dan ben.'' „Absoluut! Het is een gigantisch project geworden. Het worden strakke, stoere en moderne shows, die heel intens zul len zijn en ook heel dichtbij de mensen in de zaal komen. Want het podium komt heel ver het publiek in, het is heel lang. Er komen onbekende talenten op treden die ik graag een kans wil geven, zoals ik zelf ook een kans kreeg van P!nk. Je leert ook mij echt beter kennen. Ik hoop dat mensen na afloop naar bui ten lopen met het idee dat ik, wij, ze echt hebben meegenomen in ons ver haal.'' Lachend: ,,En als je wil komen kijken, moet je het nu doen. Want hier blijft het bij. Ik ga dit jaar wel festivalop tredens geven, maar geen andere grote eigen shows doen. Ik vond het span nend hoor, toen de kaartverkoop begon. Maar nu is een van de twee shows al uitverkocht. Ik heb er zóveel zin in.'' ,,Het is bizar wat ik allemaal heb mogen doen. Ik moet me blijven realiseren dat ik mijn handjes mag dichtknijpen. Te gelijkertijd ben ik een realist. Op het moment dat ik het niet leuk meer vind, stop ik ermee. Dan ga ik gewoon iets an ders doen. Ik ben pas 26, hè? Ik kan nog steeds naar school. Ik ben niet bang voor de toekomst. Als het niet meer lukt, be denk ik wel wat anders. Op een gegeven moment houdt dit ook weer op. Ik denk niet dat ik, als ik later met weet ik hoeveel kinde ren thuis zit, elke week bij een latenightshow wil zijn, of op alle awardshows voorbij wil ko men. Dat hoeft voor mij allemaal niet, hoor.'' ,,Ik heb daar zelf niks vervelends meege maakt. Maar als dat wel zo was geweest, dan had ik dat wel gezegd. Want ik wil niemand demotiveren om naar buiten te treden als er iets gebeurd zou zijn. Wat er bij The Voice of Holland blijkt te zijn gebeurd, is voor iedereen een giganti sche shock. Ook voor mij. Dit is een on derwerp waar we allemaal heel geduldig en voorzichtig over moeten zijn. Als mensen eenmaal naar buiten durven te komen met hun verhaal, moeten we ze een luisterend oor bieden. En niet met een oordelen. Er moet zeker iets veran deren, ja. Absoluut. Mensen moeten ge woon hun tengels thuishouden en op hun woorden letten.'' ,,Ja, nou jaDat is nu eenmaal zo. Ik moet zeggen dat ik in dit verhaal nul be langrijk ben. Als dit daadwerkelijk alle maal waar is, dan is dit nummer totaal niet boeiend. Het belangrijkste is dat de slachtoffers dan geholpen worden. En dat mijn nummer dan niet meer op de radio komt? Nou, boeiend. Nee, contact hebben we niet gehad. Helemaal niet. Ik denk dat Marco genoeg aan zijn hoofd heeft nu, en ik zou ook niet weten wat ik zou moeten zeggen. Hij hoeft toch niet van mij te horen dat hij een zak is, als dit echt waar is? Dat zou wat zijn, zeg. Dat iedereen met wie hij ooit gewerkt heeft zoiets zou laten weten. Ik wist dit ook niet hè, toen ik een nummer met hem uitbracht, dat dit zou gebeuren. Dat dit überhaupt naar buiten zou komen. Het is een enorme nachtmerrie. Ik weet zelf ook niet wat ik hiermee aan moet. Ik wacht maar gewoon af.'' Profiteer nu PC ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 VANAF Davina Michelle: „Normaal gesproken lees ik ook de com ments onder verha len over mij niet.'' FOTO PR Je was de afgelopen weken weken op sociale media zelfs helemaal onzicht baar. *Prijzen zijn exclusief reserveringskosten van €19,95 en eventuele toeristenbelasting. **Eigen vervoer v.a. €299, busreis v.a. €329 en vliegreis v.a. €599,-. De reis naar Bahrein is alleen te boeken als vliegreis. ACTIE GELDIG T/M 28 FEBRUARI 2022 0 Juich alle Fl-sterren toe tijdens het nieuwe seizoen. Met deze exclusieve deal ben jij er vanaf het circuit bij. Toegang tot de race, vrije trainingen en kwalificatie Te boeken als bus-, vliegreis of op basis van eigen vervoer** Verblijf in comfortabel hotel op +/-1 uur rijden van het circuit vr 18 maart t/m zo 20 maart 2022 vr 20 mei t/m zo 22 mei 2022 vr 8 juli t/m zo 10 juli 2022 Twee keer spelen in Ahoy. Dat is de vol gende mijlpaal in jouw loopbaan. Het Songfestival, zingen bij de Grand Prix van Zandvoort, nu Ahoy... Hoe kijk je naar je loopbaan tot nu toe? Jij deed op jonge leeftijd mee aan Idols. Sinds de ophef over The Voice of Hol land wordt er veel gesproken over talen tenjachten. Je nummer met Marco Borsato wordt nu door radiozenders geboycot. Davina Michelle treedt op 20 en 21 mei op in Ahoy in Rotterdam. Voor de show van 20 mei zijn nog kaarten verkrijgbaar. GP Bahrein GP Barcelona GP Spielberg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 25