19 Piet van Dalen Piet Storp jê O Catharina Wondergem-de Voogd DEtA Financiële berichten Wij staan altijd voor u klaar/ Emmeke Doens Wijffels We willen iedereen hartelijk bedanken voor het meeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa Het is voor ons een grote troost gemerkt te hebben hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Sjaan van Dalen-van de Velde Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, februari 2022 Ko Rouw Marcel Nobus Ko Kost Voor de wijze waarop u hebt meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Alice De Witte - Lohman kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oostburg, februari 2022 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en grootoma Elizabeth Kaptein-Bakker - Betsie - Albert Kaptein Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2022 oje OVERIGE BERICHTEN voor elkaar COLOFON Familieberichten ZV ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en na zijn overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn man, onze pa en opa Else Rouw-Huisman Kinderen en kleinkinderen Axel, februari 2022 Wij danken u voor al het lieve medeleven dat wij ondervonden rond het overlijden van mijn man en mijn vader Het heeft ons erg goed gedaan. Ria Storp-Hulshout Regien en Bas van Groenestijn - Storp In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma - zo plotseling overleed. WÊ Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. Erik Doens Kinderen en kleinkinderen Bic irvliet, febr jari 2022 Wij danken u voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, pa en opa Het was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. Lieve Nobus, kinderen en kleinkinderen Aardenburg, 5 februari 2022 e weg will Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Uw belangstelling is voor ons ee steun. Hoek, februari 2022 Debora Koster-Tol hoek Kinderen en kleinkinderen In ons verdriet om het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw en lieve mama mochten wij u hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank Hoek, februari 2022 Rinus de Ritter Jolanda Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen februari 2022 Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 vooreen persoonlijk gesprek. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. RECHTBANK ZEELAND WEST-BRABANT Zittingslocatie: Middelburg De griffier van de rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg, maakt bekend dat in de zaak van de Gemeente Terneuzen tegen P.J. de Regt, wonende te Terneuzen, bij vonnis van 5 januari 2022, welk vonnis op 20 januari 2022 in kracht van gewijsde is gegaan, het bedrag van de aan de onteigende partij toe te kennen schadeloosstelling is bepaald ter zake de onteigening van de onroerende zaak: - het perceelsgedeelte kada straal bekend gemeente Terneuzen, sectie T, nummer 301 (totaal groot 16.63.75 ha), ter grootte van 08.83.54 ha (grondplannummer 1) K. Dijke-Dijkstra griffier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 134