'EN TOEN LAS MIJN MAN ONZESEXY APPJES' BY De Liefde We kreunden elkaar klaar terwijl hij na zessen op kantoor zat, vla de vaste lijn was dat nog. De komst van de mobiele telefoon verruimde onze mogelijkheden. Daar stond tegenover dat Ik moeder werd en hij Inmiddels ook samen woonde. Toen zijn vriendin In verwachting raakte besloten we er een punt achter te zetten met een 'nette' ontmoeting op een terrasje. We deden ons best, maar konden ons niet inhouden. In mijn auto gingen we los. Dat was onze laatste ontmoeting, twintig jaar geleden. Het bellen en appen ging wel door. We hadden beiden een goed huwelijk en praatten het voor onszelf goed; we vonden dat we niet écht overspel pleegden. Wel filosofeerden we over stomende hotelkamersessies, maar dat durfden we niet meer aan. Bang om onze gezinnen te ruïneren. Maar de lust bleef op laaien. In codetaal appten we elkaar of de kust vrij was, gevolgd door spannende tekstjes of foto's. Thuis wrong ik me in de gekste bochten om gelegenheid te creëren. Mijn man sliep meestal om elf uur, toch betrapte hij me drie jaar geleden: hij kreeg onze pornografische app-conversatie onder ogen. Paniek in de tent. Met veel praten en de belofte er meteen mee te kappen kon ik een huwelijkscrisis voorkomen. Ik informeerde Rick, blokkeerde zijn nummer en hield me keurig aan mijn woord. Vlak voor de pandemie ging mijn man er - hoe cynisch - vandoor met een jongere collega. Het voelde alsof ik in een slechte film zat. Een tijdje later probeerde ik schoorvoetend weer contact met Rick te krijgen, maar zijn nummer was buiten werking. Al googelend kwam ik erachter dat hij niet meer bij zijn gezin woonde. En dat hij nét drie weken dood was. Kanker. Bizar en gekmakend. Eigenlijk was hij de liefde van mijn leven. Of beter: van mijn dubbelleven.' 'We ontmoetten elkaar in Cartouch, destijds de populairste disco van Utrecht. Als negentien jarige studente woonde ik net op kamers, Rick was zeven jaar ouder en had een marketing- baan bij een multinational. Een knappe, zelf verzekerde man zonder poeha. Toen bleek dat we allebei uit Tiel kwamen, voelde dat vertrouwd. Na sluitingstijd ben ik met hem meegegaan en hebben we zalige seks gehad. Het was zondagmiddag, we hadden amper geslapen toen hij zich douchte, aankleedde en mij - nog in zijn bed - gedag kuste: hij moest voetballen, of ik wilde afsluiten en de sleutel in de brievenbus gooien? Verder spraken we niets af. Kort daarna zag ik hem weer en vonkte het opnieuw. Onze aantrekkingskracht was gigan tisch, maar vastigheid wilde hij niet. Wel belde hij geregeld voor een afspraakje. Of ik hem, al viel die vrijblijvendheid me best zwaar. Zo rommelden we jarenlang door. Als hij verkering had, stopte het. Raakte die uit, dan pakten we de draad op. Ook toen ik een vriend kreeg, kon ik Rick niet loslaten. Zogenaamde eetafspraakjes eindigden steevast in geflikflooi in zijn auto of bij hem thuis. Soms bleef het maanden stil. En toen belde hij opeens om te zeggen dat-ie een relatie met me wilde. Waarop ik vertelde dat ik twee dagen later zou trouwen. Dat werd huilen. De afspraakfrequentie daalde fiks, wel hadden we steeds vaker telefoonseks - verslavend. Caroline (54) had decennialang een geheime seksrelatie met de zeven jaar oudere Rick. 'De lust bleef maar oplaaien.' MEZZA 45 De echte namen van Caroline en Rick zijn bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 125