EuroParcs Investeren in een vakantiewoning? Kies voor EuroParcs Kaatsheuvel. 5-jarige jongen viel dinsdag in diepe put die zijn vader wilde repareren 8 Open dagen Rayan is gevallen naar een diepte van 32 meter. De reddingsactie speelt zich af in Tamorot, in de noordoostelijke provincie Chef- chaouen. De droogstaande put vlak naast het huis van de jongen heeft een doorsnede van 50 centimeter en is zo'n 35 meter diep. De situatie voor de jongen is extra benard, om dat er op de diepte waar hij zich be vindt maar weinig zuurstof is. Gis teren kreeg Rayan extra zuurstof, drinkwater en voedsel via buizen aangeleverd. Er zijn volgens lokale media uiteenlopende dingen ge probeerd om Rayan te redden. Vijf zware graafmachines zijn ingezet en ook het leger helpt mee. De ma chines zouden met een schacht naast de put op een diepte van meer dan twintig meter zitten. Heel Ma rokko leeft mee met de zenuwslo pende reddingsoperatie. Ook kin deren boden zich al aan om afte da len in de waterput. Gewond Gisteravond zat de jongen al meer dan 40 uur vast. Volgens de autori teiten zou hij nog wel in leven zijn. Op videobeelden is te zien hoe red dingswerkers een camera tientallen meters laten zakken totdat het jon getje in beeld verschijnt. Hij is ge wond, maar ademt nog en kan be wegen. Volgens zijn vader is Rayan gevallen toen hij even niet oplette. ,,Hij was ineens verdwenen terwijl r Kaatsheuvel 5 6 februari Vakantiewoningen bezichtigen? Kom dit weekend naar de open dagen of maak een afspraak via www.europarcsverkoop.nl jongen aangetroffen op een diepte van ongeveer zeventig meter. Het jongetje bleek te zijn overleden aan ernstig hoofdletsel en andere ver wondingen als gevolg van zijn val. Eveneens in 2019 overleed de 2-jarige Sujith Wilson na een val in een 180 meter diepe put in India. Hij was met vriendjes aan het spe len toen hij in de dertig meter diepe put viel. Ook daar hadden red dingswerkers moeite hem te berei ken. Dat lukte pas toen een tweede gat werd gegraven. De jongen bleek toen al te zijn overleden. te blijven. ,,Dan kun nen de helpers onge hinderd hun werk doen." De reddingsactie rond Ra yan doet denken aan het drama met de 2-jarige peuter Julen in een bijna 110 meter diepe boor put in het Zuid-Spaanse Totalan, in 2019. Vanwege het harde gesteente hadden reddingswerkers moeite om hem te bereiken. Uiteindelijk boorden ze een tunnel naar de plek waar Julen lag. Na dertien dagen werd het levenloze lichaam van de ik de put probeerde te repareren'', zei hij tegen lokale media. De red dingsactie houdt heel Marokko be zig. ,,We leven allen mee met de fa milie'', verklaarde de regerings woordvoerder na afloop van de we kelijkse ministerraad. De plaatse lijke autoriteiten hebben omwo nenden gevraagd om vooral thuis VRIJDAG 4 FEBRUARI 2022 GO Marokko houdt adem in om Rayan In Marokko is een race tegen de klok gaande om het leven van de 5-jarige Rayan te redden. Het jongetje viel dinsdag in een diepe waterput. Hulptroepen proberen hem nu uit te graven. Gisteravond hadden ze nog negen meter te gaan. Sami Kappé Rotterdam/Rabat Met graafmachines proberen de redders zo snel mogelijk bij Rayan (inzet) te ko men. FOTO'S AFP EN PRIVÉBEELD Just Nature (4 pers.) vanaf 155.000. Kijk voor meer informatie en het gehele verkoopc nbod op europarcsverkoop.nl Op steenworp afstand van De Efteling Nabij Tilburg en Den Bosch Vele faciliteiten op het park Uitstekende verhuurmogelijkheden EuroParcs Kaatsheuvel Adres: Van Haestrechtstraat 24, 5171 RC Kaatsheuvel Let op! U belegt buiten AFM-toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 8