apg Laatste woorden van afscheid 17 Cor Sol Roza Vincent-Sijs familieberichten FAMILIEBERICHTEN De vele brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van hebben ons grote steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Hartelijk dank hiervoor. Suus Sol-van Driel Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2022 Een woord, een gebaar of een kaart doetje goed, T wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Eddy en Inge Vincent, de kleinkinderen Hoek, februari 2022 Daisy Harms Lieve Edwin Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die wij voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap Deurwaarder mochten ontvangen, zijn wij u zeer dankbaar. Alle reacties zijn voor ons een grote troost bij het verwerken van dit verlies. Corrie Deurwaarder-Heijboer Kinderen en kleinkinderen Axel, februari 2022 OVERLEDEN DANKBETUIGING IN MEMORIAM Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media l|l' ZV VRIJDAG 4 FEBRUARI 2022 Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van zusje van onze collega Suzanne Scheepstra Wij wensen alle betrokkenen veel sterkte met dit grote verlies. Juvent Team Zodiac 4-2-2019 4-2-2022 De stilte is er nog iedere dag. Het gemis nog even groot We houden veel van je. Mama, Evelien Maud, Evy, Demi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56