Sjaan de %am-%we^e6oom r 17 Daisy Harms Daisy Harms Daisy Daisy Harms Nellie Bruijns - Rijk Nellie Bruijns-Rïjk nnr\ mensenlinQ deden. Daisy Harms Jonathan Geleijnse plotseling is overleden. In zijn jonge carrière als gediplomeerd vakschilder leerden we Jonathan kennen als een vriendelijke, doelgerichte student. Eén die het begreep. Zijn ambitie om nog dit jaar een lerarenopleiding te starten vonden we opvallend en moedig. We wensen zijn naaste familie, vrienden en anderen die hem goed kenden alle sterkte toe om met dit verlies verder te gaan. Namens begeleiders en docenten van Schildersvakopleiding Zuid West en Scalda Schilderen Voor altijd naar de zee. Na een gezond, goed en vooral een zorgzaam leven is rustig ingeslapen, mijn (schoon)moeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Cornells de Kam Ritthem, 16 juli 1923 Vlissingen, 1 februari 2022 Kees en Marian Paul en Ayla Dave Lisette en Janko Evi, Ize, Zoë Correspondentieadres: Oostgatlaan 3,4371 PR Koudekerke Wij nemen in besloten kring afscheid van Sjaan. Onze dank gaat uit naar het team van woning 2, Scheldehof voor de liefdevolle verzorging. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Geschokt, verdrietig en ontdaan zijn wij door het overlijden van onze dappere oud-leerling Daisy Harms Zus van Sky, leerling van Archipelschool 't Mozaïek Onze gedachten gaan uit naar de familie. Wij wensen hen en andere naasten veel sterkte toe. Bestuur, directie, medewerkers en leerlingen Archipelschool De Omnibus Vlissingen Inspiratie en informatie rondom overlijden men deVen, samen. mensenlinq.nl PM VRIJDAG 4 FEBRUARI 2022 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons dappere achternichtje de dochter van onze nicht Femke en de kleindochter van onze schoonzus en zus Hanny. Wij wensen, mede namens onze kinderen en kleinkinderen Femke, Hanny en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Middelburg: Ria en Jan Roodenburg Maarssenbroek: Maaike en Hugo Roodenburg Dag liefje Verdrietig en stil zijn we door het overlijden van de allerliefste Wij wensen onze lieve vriendin Suus, mama Femke en de familie veel sterkte. Sophy en Yaël Met groot verdriet ontvingen wij het bericht dat onze leerling uit h3a is overleden. Wij hebben Daisy leren kennen als een vriendelijke, gezellige en ongelofelijk dappere meid. Wij wensen haar familie en vrienden alle sterkte om dit grote verlies te verwerken. Namens de collega's van het Scheldemond College Mevr. C.H.E. Dupont, ondersteuningscoördinator havo/vwo Mevr. M.E. Roose, teamleider havo/vwo bovenbouw Dhr. L.J.M. Heesters, locatiedirecteur Dhr. A.A.A. Hagt, bestuurder Mondia Scholengroep Sterke, lieve, stoere, dappere, vrolijke, gezellige, sociale, staat altijd voor je klaar, open minded, behulpzame, goedlachse, beetje gekke, grappige, unieke, zonnestraaltje Wij gaan je enorm missen! Klas H3a van het Scheldemond College: Ahlam, Amy, Damian, Fik, Gio, Jaïlja, Jaymian, Kamila, Kyona, Lars, Lieve, Lixiao, Luke, Marit, Minna, Nadir, Nathan, Niels, Rick, Safae, Sienna, Teun, Tomas, Vakis en Petra van der Pluym (mentor) Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van zusje van onze collega Suzanne Scheepstra Wij wensen alle betrokkenen veel sterkte met dit grote verlies. Juvent Team Zodiac Na jarenlange vriendschap is overleden onze vriendin Wij wensen Paul, Esther, Tren heel veel sterkte toe. Dies en Jozé, Hans en Koos, Adrie en Plonie Wij vernamen het droevige bericht dat echtgenote van ons raadslid Paul Bruijns, op woensdag 2 februari is overleden. Wij wensen Paul, kinderen en familie veel sterkte. Lokale Partij Borsele 3 februari 2022. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het onwerkelijke bericht dat Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45