- y 4 wi V €20" m 25 r-'tiL Parlez-vous frangais? Sprechen Sie Deutsch? i ,,Ik merk dat ik er nu anders in sta. In 2012 was het voor mij allemaal nieuw. Ik werd er totaal door overrompeld. Het overkwam me min of meer. Nu kan ik er op een meer ontspannen manier van genieten.'' ,,Nee, absoluut niet. Hij verveelt mij nooit. Want weet je wat het is met Hazes? Ik weet alles al van die man en tegelijkertijd blijft hij nog steeds een mysterie. Ook voor mij, terwijl ik hem alleen al in deze musical meer dan achthonderd keer heb gespeeld. Hij is moeilijk te doorgronden. Kleurrijk. Grillig. Ja, natuurlijk heeft hij grote fouten gemaakt in zijn le ven. Maar door zijn enorme talent vergeef je hem die. Nee, natuurlijk is dat niet eerlijk, maar dat maakt het wel magisch!" ,,Weet ik! Hij overleed op zijn 53ste. Ik ben nu net 54. Daar was ik al wel mee bezig. Het was aanvankelijk de bedoeling dat de première op 27 ja nuari zou zijn. In dat geval zou ik nog precies één dag ook 53 zijn geweest, want op de 28ste ben ik jarig. Maar goed, ik sta wel gezonder in het leven dan hij stond, dus ik ben niet bang dat de mensen denken: wat doet die man daar op dat podium? Ik ben 12 kilo lichter dan de vorige keer dat ik in de Hazesmusical speelde. Ik speel zijn rol nu in een 'dikmaakpak'." ,,Haha, is waar! Toen ik weer vrijgezel was, ging ik bepaald niet speciaal op zoek naar een veel jongere vriendin. Dus toen ik Ingeborg (zangeres Inge borg Helder, red.) tegenkwam, dacht ik meteen: dit gaat niet werken, want wij verkeren in een totaal andere levensfase. Ik heb al heel veel gedaan, bij haar ligt alles nog open. Maar het gekke was dat die verschillen steeds meer wegvielen. Op een gegeven moment kon ik er niet meer omheen dat er iets bijzonders ontstond. We zijn nu alweer vijfjaar samen, heb ben een kindje van 3 en hebben ondanks het leeftijdsverschil een volkomen gelijkwaardige relatie." twk 'mtï ki ,,Na die eerdere musical, de film en een theatertour is het hierna wel een keer mooi geweest. Zij het dat ik nog wel een keer met mijn eigen bandje een clubtour wil doen. Dan wordt het: Fischer zingt Hazes. Nee, dat is echt wat anders. Dit wordt mijn laat ste jaar als Hazes. Het laatste jaar dat ik hem spéél. In die clubtour ga ik het podium op zonder zijn hoedje. Ge woon als mezelf." WEEKDEAL €149^0 Leer een vreemde taal dankzij onze online taalcursussen Wil jij je verstaanbaar kunnen maken op vakantie? Of vind je het gewoon leuk om een nieuwe taal te leren? Doe dan één van onze online beginnerscursussen en spreek binnen de kortste keren een woordje ItaLiaans, Duits, Frans, Spaans of EngeLs. Alleen deze week: €2,50 extra korting én een dinerchque t.w.v. €10,- cadeau Volledig online en op je eigen tempo te doorlopen Persoonlijk contact met een docent via e-mail en/of WhatsApp Profiteer nu op pzc.nl/weekdeals PC VRIJDAG 4 FEBRUARI 2022 tijdgeest, om na al die jaren terug te keren in dezelfde rol? Je bent niet bang dat de verveling toeslaat als je weer een heel seizoen als Hazes op het toneel gaat staan? Jij bent nu één jaar ouder dan hij ooit is geworden. Weet je wat jullie ook met elkaar gemeen hebben? Rachel, de vrouw van André Hazes, was 21 jaar jonger dan hij; jouw levensgezellin Ingeborg is 21 jaar jonger dan jij. Nog één keer terug naar Hazes. Wordt dit de laatste keer dat je hem gaat spelen of denk je dat er over tien jaar een reprise in zou kunnen zitten? Martijn Fischer, alleen aan de bar. FOTO BRUNOPRESS ...Né Met Roosmarijn Luyten, die in 2015 ook al Rachel speelde. FOTO STEF NAGEL Hij gelooft in mij gaat zondag offici eel in première in Carré, Amsterdam. Omdat Fischer onlangs positief testte op corona, is het nog niet 100 procent zeker of hij zondag kan optreden, meldt Stage Entertainment. De produ cent heeft 'goede hoop' dat dit wel het geval is. Ook medespeler Annick Boer testte positief. De première gaat so wieso door. De voorstelling van gister avond werd afgelast, woensdag werd gespeeld met invallers. KORTING 0 ACTIE LOOPT T/M 6 FEBRUARI 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 25