Jonathan Geleijnse Elias Jan Proost 16 Jonathan Geleijnse - Bep - Verdrietig maar dankbaar voor alle herinneringen die wjj aan jou mogen houden, we gaan je missen Jonathan Geleijnse (Jona) Wij wensen de familie en vrienden heel erg veel sterkte toe met dit grote verlies. Fedde, Richard, Roel, Rick, Siebren en Anne Jonathan wilde niet meer. En als deze lieve jongen iets wilde, maakte hij het waar. Hij heeft het leven 21 jaar maximaal geleefd. Wie houdt niet van hem? Die liefde doet nu verschrikkelijk veel pijn. Haal ons hierdoorheen. In het donker van zijn hoofd is op 31 januari 2022 onze zoon, broer, kleinzoon en neef uit het leven gestapt Marlies, Louis, Cas Nicoline en Julius Oma en opa de Heer - opa in liefdevolle herinnering Oma en opa Geleijnse - opa in liefdevolle herinnering Jolanda en Ronald Ineke, Arie, Bas, Daan, Arine Simon en Ellen Correspondentieadres: Coöperatie DELA, T.a.v. familie de Heer Rucphensebaan 93B 4706 PH Roosendaal We nemen in besloten kring afscheid van Jonathan. Geen bloemen. Lieve Jona, Bijzonder(e) goede vriend van onze kinderen. Zoon van Louis en Marlies. Broer van Cas en JuLius. Je was er altijd bij. We zagen je graag komen! En nu nemen we met pijn in ons hart afscheid van jou. We zullen je missen! JacqueLine en Roos Pier en José Mario en Colette Piet en Sylvia HesseL en CarLa Dirk en Corina Ron en Antoinnet Sjaak en Kathy Eelco en MarLies MichèLen Marjolein Jonathan Geleijnse Lieve Jona, Woorden schieten tekort, zo plots afscheid moeten nemen van onze lieve vriend. Wat gaan we jou ontzettend missen, voor altijd in ons hart. Je stond altijd voor iedereen klaar. Wat jij voor iedereen hebt betekend is en blijft onbeschrijfelijk. We zullen je nooit vergeten. Jonathan Geleijnse Joris Sanne Gijs Sem Jelle Martin Jasper Fedde Delano Job Nikki Jessy Driewegen, 31 januari 2022 Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van Jonathan Geleijnse De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. We zullen hem missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Team Handelsonderneming Noordijk En dan staat de wereld stil. Groot is de leegte die hij achter laat. Intens verdrietig hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze trouwe werknemer en maatje. Jonathan Geleijnse Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Rust zacht maatje! MC van de Graaf schilderwerken Martijn, Olga, Siem en Floortje Jonathan Geleijnse Woorden schieten tekort na het bericht van het overlijden van onze voetbalvriend, speler, jeugdtrainer en vrijwilliger Jonathan Geleijnse Wij wensen Marlies, Louis, Cas, Julius, familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Leden en bestuur van DwO'l 5 Jona, John, Doorzetter, Vrolijk, Nuchter, Allemansvriend, Winnaar, Vriendelijk, Gezellig, Onverzettelijk, Rustig, Spontaan, Fanatiek, Oprecht, Teamspeler Zo herinneren wij onze veel te vroeg overleden voetbalvriend Jonathan Geleijnse Zijn aanwezigheid binnen en buiten het team zal enorm gemist worden. We wensen Marlies, Louis, Cas, Julius, familie en vrienden ontzettend veel sterkte toe. Spelers en staf DwO'15 1 Jonathan - Liza - Elizabeth Dirkje Dijkshoorn - Vos DONDERDAG 3 FEBRUARI 2022 PM De jongens van Oudelande zullen je nooit vergeten maat. Fedde, Jasper en Mees Diep bedroefd en verslagen zijn we door het overlijden van onze zeer geliefde dorpsgenoot en vriend Namens Oranjevereniging Driewegen wensen we Louis, Marlies, Cas, Julius, familie en vrienden heel veel sterkte toe dit enorme verlies te verwerken. Geschokt en verdrietig vernamen wij het bericht dat de zoon van onze collega Marlies is overleden. We wensen Marlies en haar gezin veel sterkte toe om dit verlies te verwerken en zullen als team AD Goes er voor haar zijn en om haar heen gaan staan als zij dit nodig heeft. Auris Dienstverlening Team Ambulante Dienst Goes Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, mijn lieve vader, schoonvader en onze opa in de leeftijd van 74 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: Hannie Proost - Tolhoek Marian en Stefan Inghels - Proost Justin Leander Fabienne Onze dank gaat uit naar dokter Pladdet en het personeel van SVRZ Ter Valcke, afdeling palliatief voor de liefdevolle verzorging. Goes, 1 februari 2022 Jacoba van Beierenstraat 10 4472 BC 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 5 februari om 10.00 uur. Deze bijeenkomst is mee te beleven via https://riddersmaevents.nl/uitvaart-05022022 Mijn oog zal op u zijn Psalm 32 vers 8 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht maar op Gods tijd is thuisgehaald mijn innig geliefde, sterke vrouw en onze lieve zorgzame moeder Vlaardingen, 18 oktober 1942 - Kats, 1 februari 2022 J. Dijkshoorn Martine Annette Koos Leendert Abrahamweg 6,4485 AA Kats De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44