s van (jemst-Zaniïee Rina van Cjemst-ZancCee 13 Jan Jacobus van Stee Ko Nel van. Soelen-f reekenhorst Geertje Fenna Catharina Kwast - Géke - OVERLEDEN Cornelia Pieternella Clement-Meeuwse Jo Mina Hoogesteger - Adriaanse tante Mina Johannes Gerardus Cornelis Mak We willen een ieder hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opi. Ko Hoek Ella Hoek-Lauer kinderen klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, Februari 2022 PM WOENSDAG 2 FEBRUARI 2022 I IB God heb ik lief, want die getrouwe HEER Hoort mijne stem, mijn smelcingen, mijn klagen; Hij neigt Zijn oor, 'k roep tot Hem, al mijn dagen; Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. Psalm 116:1 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, steun en zorg die wij van haar ontvingen, delen wij mede dat onze zeer geliefde moeder, oma, tante en oudtante is heengegaan naar Gods hemelse weiden, waarin zij rotsvast geloofde. Getroost door dit geloof zijn wij dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend. weduwe van Arend Clement Middelburg, t Middelburg, 29 juni 1929 30 januari 2022 Uit aller naam: Albert Clement Singelstraat 14 4331 SV Middelburg De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden op vrijdag 4 februari om 13:30 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg, waarna er gelegenheid is voor ontmoeting en condoleance. Aansluitend zal de teraardebestelling volgen op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. dag opnieuw 6eginnen, je weg te vinden, om fiet léven te Beminnen. fcSë JI - Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze (schoon)moeder Aardenburg, 12 maart 1946 Goes, 28 januari 2022 Karin en Johnnie Amigo f Correspondentieadres: Burgemeester Stemerdinglaan 76 4388 KA Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk Souburg en naar het team Oost-Souburg van WVO Zorg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jo en Jenny Lien t en Ben Koos en Dini neven en nichten Wij wensen Jo, Karin en Johnnie veel sterkte toe. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan. je zegt: Ik ben wat moe. Maar op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. Na een hardwerkend en verzorgend leven voor pa en mij, ben je plotseling, maar niet onverwachts heengegaan. Je was mijn moeder, zus, en vriendin, mijn alles. Ma ik zal je ontzettend missen, maar herinneringen zijn voor altijd echtgenote van Marien Hoogesteger 18-10-1991 9 maart 1940 31 januari 2022 Jeannet Hoogesteger Noordelijke Achterweg 69 4424 ED Wemeldinge Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Stil en onverwacht is van ons heengegaan onze lieve Je was onze tante maar ook moeder en oma, je was ons vaste weekend- en vakantieadres, je was onze steun en toeverlaat, je was ons thuis. We zullen je ontzettend missen, maar de herinneringen worden enkel mooier. Bedankt. Bram en Celina Jacques en Lois Martin en Jiwan Wemeldinge, 31 januari 2022 I did it my way Zeer bedroefd hebben wij na een kort ziekbed afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa, broer en zwager Obdam, 16-03-1943 Koudekerke, 31-01-2022 Heidi en Kees Wendy en Jaap Kleinkinderen Han en Greet Correspondentieadres: Roompot 17 4417 CK Hansweert De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Als u nog persoonlijk afscheid van Jan wilt nemen, kunt u contact opnemen met Wendy (06-54665166). Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom Yerseke Heerhugowaard 17-9-1929 28-1-2022 Kruinigen C. van Stee M. van Stee - Blankenburgh Lewedorp J. van Stee - Sas Goes C. Blankenburgh - van Stee Barneveld W. Hoogenraad - van Stee Neven en nichten en alle gelief den die hem zijn voorgegaan Na mijndood strooi uit mijn. as voor alle winden, Dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden. Naar alles wat het eens beminde, Naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Piet van Soelen in de leeftijd van 94 jaar. Anita en Wim Bianca en Dirk klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 29 januari 2022 Correspondentieadres: Vemmersweg6,7495 RS Ambt Delden De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken het team van woning 28 in ter Reede voor de liefdevolle verzorging tijdens de laatste twee jaar van haar leven. Vol van het leven keert in vrede terug in de geborgenheid van het huis van haar Vader onze lieve moeder, schoonmoeder en omi 1 november 1945 129 januari 2022 Goedereede: Rien-Jan Benschop en Julie Benschop-Plokker Maarten Karei Suze Julius Rijnsburg: Esther Benschop Céline Eloïse Eugénie Serooskerke: Debora Benschop en Leander Osté Levi Maud Het afscheid in de Sint Jacobskerk in Vlissingen vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres Familie J.M. Benschop Noorzijde Haven 15 3252 BH Goedereede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45