O corendon nl zomer EXTRA KORTING ZOMER Azure By Yelken WB Nova Park Ideal Prime Beach Titanic Beach Resort Bodrum Ultra AU Inclusive 8 DAGEN v.a 8 DAGEN v a k All Inclusive Marmaris Ultra AU Inclusive Beoordeeld met een 7.0 Antalya Ultra All Inclusive Beoordeeld met een 8.5 Omruil garantie 023 7510606| Met oirtze pakketgoorotfvt'ies g(\ ye gerust op re'is Flexibel omboeken Gratis annuleren Geldterug garantie Terughaal garantie corendon 11 U f4 I De beste en meest complete (Ultra) All Inclusive hotels voor jong en oud tegen de scherpste prijzen De beste aquaparken en uitgebreide animatieprogramma's met fantastische shows In Turkije vind je de mooiste 'Blauwe Vlag'-stranden ter wereld en prachtige, idyllische baaien Een schat aan cultuur en historie, verspreid over het hele land 0 Ervaar de typisch Turkse gastvrijheid onder het genot van Turkse thee met baklava Zwembad met glijbanen Vlak bij Kumkoy gelegen Buffetrestaurant 3 a-la-carterestaurants 300 meter van het privéstrand Gratis badhanddoekenservice Kamers met balkon en zitje Miniclub en minidisco Beoordeeld met een 8.4 Met een privéstrand! Rustige ligging aan zee Meerdere zwembaden en glijbanen 6 dagen per week entertainment Buffetrestaurant 2 a-la-carterestaurants 1 snackrestaurant en 5 bars Turks bad, sauna binnenzwembad Beoordeeld met een 7.9 Ideal Prime Beach is onze bestseller 2 zwembaden en glijbanen Buffetrestaurant 2 a-la-carterestaurants Direct aan het kiezelstrand van Long Beach Duurzamere keuze Buitenzwembad met 3 glijbanen Buikdans- of Zumbalessen Direct aan het prachtige zandstrand van Heerlijketen in de a-la-carterestaurants Al jarenlang zeer populair Buitenzwembad met glijbanen 5 bars, o.a. een lobbybar en disco bar Animatieprogramma en Kinderentertainment Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom inclusief SGR-bijdrage en exclusief Calamiteitenfonds 2,50) en reserveringsbijdrage 37,50) per boeking. *De genoemde prijzen zijn exclusief tot 50 extra korting per boeking. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/acties en corendon.nl/voordelen. Bekijk onze website voor de actuele maatregelen op de bestemming. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 14