Ml atsemcin- Sifoe/Jce er 19 Marije Berendsen j? Griet Vermue Jan Marinus Blok Henk Meijer Ga/Ai/r/mz S/lza/sejA/ Wl/Ze/mus; Rie Simpelaar-Lacor Lou Simpelaar Het gemis zal blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Namens de gehele familie, Jan Vos Marischka Berendsen-Ross Vlissingen, januari 2022 'tis beurd mie de kóópman' De vele hartverwarmende blijken van medeleven die we ontvingen na het overlijden van onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader hebben ons goed gedaan. Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Kees en Addy Meijer Marjo Meijer en Marion Verbruggen Ineke Meijer Hendrik-Jan en Connie Meijer Kleinkinderen en achterkleinkinderen 29 januari 2022 De hartverwarmende belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze liefste mama, schoonmoeder en oma hebben ons getroost en ontroerd in deze verdrietige periode. Het heeft ons goed gedaan om te zien dat ze ook voor anderen veel heeft betekend. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Een bijzonder woord van dank voor de medewerkers van Zoutvliet 1 voor de liefdevolle ondersteuning van onze mama, schoonmoeder en oma. Karin Frank Caitlin Ryan Voor de blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overÜjden van onze ouders en willen wij u hartelijk danken. Ruud, John, Jackie Dankjewel, voor alle mooie woorden, voor uw medeleven, voor de bloemen en voor uw steun na het overÜjden van mijn zorgzame en lieve moeder Magda Piet, Liza Wij danken iedereen voor het medeleven na het overlijden van mijn zus, schoonzus, onze tante en oud-tante Uw aanwezigheid, medeleven en kaarten hebben ons goed gedaan. N. Gielleit-Vermue M.M. Gielleit Neven en nichten Ovezande, januari 2022 Wij danken u voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Santina Wilhelmina Michielsen-Snoep Het was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. familie Michielsen Voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn man Jan wil ik u hartelijk dank zeggen. Lea Blok-de Caluwé en familie Axel, januari 2022 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze dierbare moeder en oma. Irène Verbiest-de Munck Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Hubert, Marc, Alexander Frank en Dianne, Jip en Lien, Wout en Elisa, Ids Zuiddorpe, januari 2022 Zoveel bloemen, zoveel kaarten zoveel warme woorden zoveel belangstelling zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en zorgzame vader Jan Corstanje Vanwege de grote belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Metje en Jeffrey Zaamslagveer, januari 2022 We willen iedereen bedanken voor het hartverwarmende medeleven dat wij als familie hebben mogen ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties een grote troost en steun voor ons zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn lieve man, onze pa en opa Jan van Vliet Julia van Vliet-Seels Kinderen en kleinkinderen Philippine, januari 2022 •^OVERIGE BERICHTEN De Zeeuwse Uitvaartverzorging ontzorgt u volledig met aandacht voor al uw wensen. Henk in den Bosch 0115-785674 06-53711948 i nfo@zeeuwseuitvaartverzorg ing.nl www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl De Zeeuwse Uitvaartverzorging Laatste woorden van afscheid dpgmedia ZV ZATERDAG 29 JANUARI 2022 te 24 uur per a dag bereik baar FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. .11- familieberichten COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 -ü- .A-* -..a*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 134