fvV) A Jf 15 OVERLEDEN Willy K. Broekhoven Willy Broekhoven Willy Broekhoven Willy Broekhoven Willy Broekhoven Willy Broekhoven Enige en algemene kennisgeving Jannie de Doelder Lieve opa Lieve opa Zeg weet je opa Lieve opa ZV VRIJDAG 28 JANUARI 2022 Tot het einde toe heel actief, het leven in eigen hand houdend, is ingeslapen mijn lieve man, onze fantastische vader - schoonvader en hele trotse opa. We gaan onze Willy heel erg veel missen. Echtgenoot van Mijn grootste voorbeeld en held is er niet meer Al die jaren was je mijn trouwste supporter Alle voetbalwedstrijden stond je trots langs het veld Net zo trots ben ik op jou Zoveel mooie herinneringen hebben we samen Die ga ik nooit vergeten Ik ga je heel erg veel missen Je was de beste opa die ik ooit kon wensen Veel liefs, Jesse Temeuzen, Oi - 05 -1939 Temeuzen, 25 - 01 - 2022 Allerliefste opa Ik ben heel dankbaar dat jij mijn opa bent geweest Altijd stond je voor mij klaar Altijd heb je belangstelling voor mij gehad Je was mijn beste vriend Je was mijn grootste supporter En je blijft mijn allergrootste voorbeeld Kloosterzande: Jannie Broekhoven - de Doelder Kloosterzande: Petra en Eric van Goethem - Broekhoven Jesse en Isis Elte Plymouth (Engeland): Mark en Karin Broekhoven - de Klerk Lana Finn Kloosterzande: Wilko Broekhoven en Katrien Kerckhaert Iris Piet Heinstraat 12 4587 EJ Kloosterzande Volgens de uitdrukkelijke wens van Willy is zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Een hele dikke kus van Elte Al woonde ik ver weg, toch was je altijd dichtbij in mijn hart Liefs, Lana Ik ben heel erg blij dat we samen Engeland verkend hebben, Ik en jij liefs, Finn Op vakantie gaan vond jij fijn Ik hoop dat ook mijn leven vol van reizen zal zijn ~bon voyage Heel veel liefs, Iris Met grote droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Erelid van V.V. Hontenisse en in het verleden trainer en bestuurslid, en tot op heden vrijwilliger en supporter van onze vereniging. Willy was een echte clubman die tot voor kort alle wedstrijden, uit en thuis bezocht. Op vrijdag en zondag aanwezig in de kantine om mee te helpen. We gaan hem ontzettend missen. We wensen Jannie, kinderen, kleinkinderen en alle dierbaren, heel veel sterkte toe in de komende tijd. Willy is Hontenisse! Bestuur en spelers W. Hontenisse Op 25 januari vernamen wij het overlijden van onze oud-voorzitter en erelid Willy was vanaf het begin in 1997 betrokken bij onze partij Groot Hontenisse. Van 1997 tot 1999 en van 2009 tot 2011 was hij voorzitter. Van 1998 tot 2006 vertegenwoordigde hij de partij als raadslid, eerst in de gemeente Hontenisse en na de fusie in de gemeente Hulst. Wij zullen Willy heel erg missen om zijn grote kennis van zaken, zijn gedrevenheid en zijn vriendschap. Wij wensen Jannie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden Groot Hontenisse-Hulst Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Trouwe supporter en opa van onze speler Jesse. We gaan je aanwezigheid rond het veld en in de kantine missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Spelers begeleiding eerste elftal W Hontenisse Verslagen en onverwacht hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-brandweercommandant van voormalig Gemeente Hontenisse Wij wensen Jannie, Petra, Mark, Wilko en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Leden en oud-leden Brandweer Kloosterzande en Vogelwaarde. Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer De heer Broekhoven was in de periode van 1979 tot 1998 werkzaam bij de voormalige gemeente Hontenisse. Hij was werkzaam als technisch hoofd ambtenaar en sectorhoofd Grondzaken. Ook was de heer Broekhoven jaren lid van de vrijwillige brandweer Hontenisse. In deze periode was hij ook geruime tijd commandant. Daarnaast maakte de heer Broekhoven in de periode 1998 tot 2003 deel uit van de gemeenteraad van de voormalige gemeente Hontenisse. Vanaf 2003 tot 2006 was hij raadslid van Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor de gemeenten Hontenisse en Hulst en de gemeenschap heeft betekend. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn vrouw en naaste familie. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Het gemeentebestuur van Hulst féls de lichten van de mensen uitgaan en het lawaai van de wereld stilvalt dan komen de sterren en hoor je weer de stilte Phil Bosmans Na een lang en goed leven hier op aarde is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en omaatje sinds 28 september 2004 weduwe van Eduardus van Campen Clinge, 14 november 1922 t Hansweert, 26 januari 2022 Het is goed zo.. Theo Jeannette Pol Sylvia Ria Brian Tiny Herman Eddy Monique Klein- en achterkleinkinderen Een woord van dank aan alle medewerkers van Woonzorgcentrum Maria-Oord in Hansweert voor de jarenlange, liefdevolle zorg aan onze moeder. Correspondentieadres: Berkellaan 35, 4417 DJ Hansweert Onze moeder, oma en omaatje is in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1 in Goes. Maandag 31 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur is er aldaar gelegenheid om afscheid van haar te nemen en ons als familie te condoleren. De uitvaartdienst zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55