J? 16 Francina Sara Elfrink - Ras Francina Sara Elfrink - Ras Jacob Berend Hulstein Jaap Hulstein Nicolaas Maarten Overbeeke OVERLEDEN Sien Jannis Elfrink Sien OZ0O Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame vader, schoonvader en opa sinds 18 oktober 2018 weduwnaar van Jannetje Overbeeke-van Houte in de leeftijd van 96 jaar. Kruiningen: Hanna en Mart Koster-Overbeeke Paul Annet en Dirk Annelies en Arian, Wim en Desiree, Martin Armand en Carolien Josianne, Lindi, Lerenz Collin en Anita Artjan, Marijn, Rosanna, Inez, Rico Kapelle: Els en Bartjan Luteijn-Overbeeke Jacobien en Andries Jasmijn, Lennart, Marton Jantine en Jos Esmee, Babeth Kapelle: Ko en Suzan Overbeeke-Oostdijk Nicolien en Jeroen Robbert, Jelle Sandrien en Jan Femke (in liefdevolle herinnering), Yinthe, Fayenne Judith en Alex Salome, Michal Krabbendijke: Jan en Gerda Overbeeke-Mouthaan Geijanne en Maurice Marie-Louise en Martijn Zorgcentrum Rehoboth Goes, 25 januari 2022 Doelstraat21 4413 BE Krabbendijke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 29 januari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Deze dienst is ook mee te luisteren via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen We danken de medewerkers van Zorgcentrum Rehoboth voor de liefdevolle verzorging van onze vader en opa. 't Verlies was er al voor het einde, het treuren voordat het afscheid kwam. Begrijpen deden wij elkaar niet meer, ook al probeerden wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai en een zoen, was alles wat wij nog voor jou konden doen. Na een leven van eenvoud, zorgzaamheid en liefde is overleden onze lieve moeder en trotse oma weduwe van sinds 30 december 2021 Oostburg, 22 januari 2022 Groede, 4 juni 1930 Jannis en Nathalie Rutger en Ceri-Anne Cinthia en Chiel Francien en Peter Lowie en Zohra Fam. Elfrink Markt 17 4503 AG Groede Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken allen die haar de afgelopen fijd zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en tante Vina Ras t Dries Wolfert t Mina Ras t Jaap van Flee t Marie Ras Rien Wolfert t Neven en nichten En niemand, of hij heeft een naam bij U. En niemand valt of hij valt in uw handen en niemand leeft of hij leeft naar U toe. Dankbaar voor zijn Leven, in liefde en verbondenheid met elkaar, leggen wij in de handen van de Eeuwige Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Arnhem, 29 februari 1952 f Goes, 22 januari 2022 Wilma Hulstein-van Drimmelen Arne Hulstein en Linda Hulstein-Dieleman Tirza, Joanne Janine Hulstein en Wilmer de Jong Ruth, Esther Correspondentieadres: Familie Hulstein, p/a Coöperatie DELA Rucphensebaan 93 b,4706 PH Roosendaal De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op maandag 31 januari om 10.00 uur en vindt plaats in besloten kring. Wel is deze mee te beleven via www.kerkomroep.nl (Geerteskerk te KLoetinge). Aansluitend begeleidt de familie Jaap naar Natuurbegraafplaats Koningsakker te Arnhem, alwaar hij aan de aarde zal worden toevertrouwd. We zijn diep getroffen door het overlijden van Jaap was als toezichthouder jarenlang betrokken bij onze rechtsvoorgangers en een groot supporter van het ontstaan van onze organisatie. We hebben Jaap leren kennen als een inspirerend, enthousiast en positief mens. Kinderen een stem geven was een belangrijke drijfveer voor hem. Flun belang stond bij hem voorop en hij genoot van de contacten die hij met onze leerlingen had. Wij wensen zijn vrouw Wilma, de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. .v*.\*v. Namens raad van toezicht, college van bestuur en medewerkers DONDERDAG 27 JANUARI 2022 ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 54