13 Robert Jacobus Benedictus Maria Willems - Robert - Laatste woorden van afscheid Cornells Jacobus Schout Kees verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Nel de Looff-Zandbergen Middelburg Goes 02-03-1947 23-01-2022 Elly de Looff Marijke en Michel Claustre-de Looff Adri en Inge de Looff-Cornelis Co t en Leuni de Looff-Kodde Piet t en Riet t de Looff-Labrujère Neven en nichten geen dijk of dam die deze vloed van zout kan tegenhouden geen wering die bestand is tegen dit leeg geweld. Dagelijkse golf van verdriet die beukt op de kracht van mijn bestaan. Hoe lang nog kan ik deze stormvloed aan? (kleine leegte, Jorien Brugmans) Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van Oostburg, t Vlissingen, 15 november 1943 22 januari 2022 echtgenoot van Maria Johanna Edwardina Schout - de Jonge Ria Schout - de Jonge Marjolein en Enno Jesse, Yaëlla en Gaia Julian en Sanne Ingmar 13 oktober 2007 Evelyne en Hans Laurie, Roos en Gwyneth Harald en Iris Jens en Bregje Noa Sebastiaan en Chrischa Fiene, Lucie Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg van alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reede in Vlissingen. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Familie Schout Goeman Borgesiusstraat 29 4384 JL Vlissingen Onze zwager en oom Kees Schout is overleden. Hij deelde lief en leed met onze zus en tante Ria. Wij wensen Ria, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Joop Janny, Hannie Piet, Leunis Betsy, Bram Jane, Mieneke Kees, neven en nichten Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Nel de Looff Wij wensen familie en vrienden toe, dat zij alle dierbare herinneringen kunnen koesteren en dat dit zal helpen het grote verlies te dragen. Ria en Wim Noor en Lykele Hanneke en Rob Wijds is het landschap echtgenoot van Elsje Elize Jonkers Arnhem, Goes, 24 mei 1946 23 januari 2022 Els Willems-Jonkers Arnoud en Aliya Alan Dana Veerdam 60, 4484 NV Kortgene De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 29 januari om 14.30 uur. Vanwege de beperkende maatregelen rondom het coronavirus vindt de plechtigheid plaats in besloten kring. U kunt de plechtigheid meebeleven via livestream. De toegangscode voor de livestream kunt u aanvragen via info@uitvaartinzeeland.nl DANKBETUIGING Hierbij willen we iedereen bedanken voor de vele blijken van steun en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve partner en onze dochter Ina de Kok 11-4-1966 7-12-2021 Wissenkerke: Jan Westerweele Lewedorp: Wim en Sien de Kok - de Vos en familie Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten FAMILIEBERICHTEN PM WOENSDAG 26 JANUARI 2022 COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45