Adriaan Maarten de Feijter 11 Adrie Laura Theo van Dam OVERLEDEN rv. Joop Bieshaar Het zaaien is geweest, de lente heeft gesproken, de oogst is daar Zie het wuiven van het vlas en hoor het ritselen van het graan Geniet van jouw bloeiend levenswerk, het is klaar Neem dan Zijn uitgestoken hand, het is tijd om te gaan Ga in vrede en neem nog één keer je strooien hoed Dankjewel voor jouw liefde en wijze raad, je zwaait en brengt ons je laatste groet Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze liefdevolle papa, schoonpapa en opa Oostburg, t Schoondijke, 10 december 1950 22 januari 2022 Jozien Arjen en Marieke, Feline, Tim Marin en Lieke, Mats Anke en Hanko, Hanna, Eva Nozemansweg 3, 4507 KK Schoondijke Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren dat zij bij ons mocht zijn, hebben wij nu in liefde losgelaten mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder bijna 70 jaar gehuwd met Hermanus Daniël Dekker Hoofdplaat, t Breskens, 11 oktober 1927 22 januari 2022 Manus Dekker Tiny Dekker en Anke Hamelink Erik en Marian Dekker Inge en Gijs Floyd, Joey Ellen en Klaas Rob en Sharonna De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Graag willen wij alle medewerkers en vrijwilligers van Hooge Platen in Breskens bedanken voor de liefdevolle verzotgingen begeleiding die Laura van hen heeftgekregen. Correspondentieadres: Boulevard 21, kamer 207,4511 AA Breskens Marleen van Dam - Bours Jacques Adriaan de Jong - Sjaak - Cornelia Catharina Rosseel Ria Mangold Sjaak de Jong De dienst zal op zaterdag 29 januari kring plaatsvinden. Wij waarderen van medeleven, maar ontvangen schriftelijk. in besloten uw blijken deze graag Wat zijn we verdrietig dat we nu van jou afscheid moeten nemen: onze lieve zwager, oom, 'boer Adrie' Samen hebben we het zo fijn gehad herinneringen voor het leven gemaakt. We zullen je zo missen. Anneke en Wim t, Wendie en Dave, Daan, Sam, Kim, Nanine en Ardy, Lotte, Evie, Debora en Mart, Aline, Tibbe, Stevina en Julien, Ruben ZV DINSDAG 25 JANUARI 2022 Stil zijn wij door het overlijden van Echtgenoot van onze gewaardeerde medewerkster en collega Rineke. Familie de Bruijne en medewerkers van restaurant De Mosselbank Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempei Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Heden is toch nog onverwacht, na een kortstondige ziekte, rustig ingeslapen mijn lieve man, pa, opa en opi. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Sluiskil, 5 november 1944 t Axel, 22 januari 2022 echtgenoot van Marleen Miriam en Rob Jant Anouska en Jos, Soraja, Mirjana Dennis en Jackie, Oscar Yannick en Iman, Adam Miranda en Rini Werner t Ashly en Christian Jennifer en Dennis, Divano, Jazzlinn Danny Correspondentieadres: Weistede 99,4571 KX Axel U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 27 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt in verband met alle huidige maatregelen in besloten kring gehouden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ en ZorgSaam die hem zo liefdevole hebben verzorgd. Het heeft hem en ons goed gedaan. Hij heeft zijn strijd gestreden. zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden, weet niemand; hij alleen. Dankzij zijn doorzettingsvermogen knokte hij zich altijd overal doorheen. Helaas heeft hij onverwachts de strijd moeten staken. Turkeye, 21-4-1953 t IJzendijke, 22-1-2022 IJzendijke: Jelle de Jong en Anouk Burm Westdorpe: Johan en Miriam deJong-Audenaerdt Middelburg: Tom de Jong Emmaüsstraat 10 4515 ED IJzendijke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Plotseling ging jij van ons heen Zo eenzaam en alleen Ga in vrede door naar het licht Jou levensboek hier Gaat nu dicht Corry Aardenburg, Oostburg 12 april 1944 21 januari 2022 Aardenburg: Annelies Martin Evelien Bas Schoondijke: Ko De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Herenweg Noord 36, 4527 PV Aardenburg Door je sterke wil gedreven. Met verbazingwekkende kracht, Met diepe bewondering. Bedankt voor wie je was. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Bewoners en begeleiding Gors van de Cavalier. Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Sjaak heeft ruim 46 jaar bij ons gewerkt. Ook na zijn pensionering was hij nog regelmatig werkzaam voor ons. Wij zullen hem herinneren als een enthousiaste collega. Ondanks dat zijn gezondheid afnam, bleef hij een doorzetter. Hij stond altijd paraat en bleef enorm betrokken bij ons bedrijf. Sjaak zal door ons allemaal erg gemist worden. Wij wensen de familie en alle andere betrokkenen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers, De Regt Conveyor Systems B.V. Biervliet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 54