12 Otto Spruijt Otto Spruijt Otto Spruijt Otto Spruijt Otto Spruijt Otto Spruijt Nel de Looff - Zandbergen OVERLEDEN Johannes Otto Geschokt en verslagen zijn we omdat de Heere, op Zijn tijd, maar voor ons op het alleronverwachtst, heeft weggenomen mijn geliefde kleinzoon en onze geliefde neef We wensen Tonnie, Cobie, de (klein)kinderen en de verdere familie Gods nabijheid toe. Dat dit sterven ons allen aan de Heere mag verbinden. Middelburg: L. Wouters (in dierbare herinnering) P. Wouters-Francke Biggekerke: Ina en Sam Wisse Biggekerke: Joke Cijsouw Henk Cijsouw (in dierbare herinnering) Meliskerke: Nelleke en Ko de Korte Meliskerke: André en Joke Wouters Meliskerke: Piet en Willy Wouters Kapelle: Louis en Inge Wouters Meliskerke: Maija en Jan Houterman Meliskerke: Ria en Alex Maranus Meliskerke: Laura Jacobusse Hans Jacobusse (in dierbare herinnering) Serooskerke: Rianne Wouters Aagtekerke: Wilma en Jos de Korte Meliskerke: Andrea en Iman Matthijsse Meliskerke: Michiel en Jacomien Wouters Middelburg: Maurits Wouters Neven en nichten Meliskerke, 21 januari 2022 Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze geliefde kleinzoon en neef op de jeugdige leeftijd van 19 jaar Gij waart mijn hulp in al mijn zielsverdriet. O God mijns heils, begeef, verlaat mij niet. (Psalm 27 vers 5, berijmd) Dit is ons gebed voor onze broer Tonnie en schoonzus Cobie en hun kinderen en kleinkinderen in dit grote verdriet. Meliskerke: C. Spruijt-Melse Ad en Gerda Spruijt-Dirks Rotterdam: Ina en Dick van den Boogaart-Spruijt Vlissingen: Ellen en Kees Jan Hagens-Spruijt Westkapelle: Martin Spruijt en Annemieke Hengst Megen: Hannie en Sanne Schmidhamer-Spruijt Bergambacht: Rianne en Siebe Both-Spruijt Middelburg: Linda Spruijt Esther en Willem Goedbloed-Spruijt Neven en nichten Otto Spruijt Johannes Otto Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig maar dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven en de zorg waarmee zij iedereen omringde, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan onze moeder en oma weduwe van Jaap de Looff 02-03-1947 Middelburg 23-01-2022 Goes Sander en Irma Aaron Thijs en Sjuul Nino, Boaz Goes, 23 januari 2022 Correspondentieadres: Tak van Poortvlietstraat 7,4384 CL Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Nel de Looff Met diepe droefheid en grote verslagenheid delen wij u mee dat, voor ons zeer onverwachts maar op Gods tijd, uit ons gezin is weggenomen onze zeer geliefde jongste zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 19 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Tonnie en Cobie Spruijt-Wouters Nina en Feri, Rebeka, Johanna, Evelin Wout en Jacolien, Nathan, Sifra en Noa, Ruth Gerben en Anne, Ferron, Jaèl Teun en Willemien Lea en Bert, Abel, Julius 21 januari 2022 Cornel is Jaspersestraat 7 4365 BA Meliskerke De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. donderdag 27 januari om 13.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Meliskerke. Deze dienst is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Meliskerke. U kunt de begrafenisplechtigheid meeluisteren en meekijken viawww.begrafenisverzorgingroubos.nl/meeluisteren. In verband met de huidige maatregelen zullen de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Uw condoleances en blijken van medeleven stellen wij zeer op prijs en ontvangen we graag schriftelijk op bovenstaand correspondentieadres. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat onze neef, zoon van onze geliefde oom en tante, op het alleronverwachtst door de Heere is weggenomen. We wensen Tonny en Coby en hun kinderen heel veel sterkte en kracht van de Heere toe om dit grote verlies te dragen. Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Otto heeft bij ons gewerkt, wij zullen hem herinneren als een fijne en zeer gewaardeerde werknemer. KORTECH Louis en Marjoleen de Korte-Bosman Naomi-Julian-Jonah Met ontroering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden, ten gevolge van een ernstig ongeval, van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Op de jonge leeftijd van 19 jaar. Wij wensen de familie en naasten Gods nabijheid en vertroosting toe in dit zware verlies. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Directie en medewerkers Gebr. Weststrate B.V. Krabbendijke, 21 januari 2022 Diep geschokt zijn we door het overlijden van Zoon en broer van onze medewerkers Tonnie en Wout Spruijt. Otto werkte op zaterdag en in de vakanties ook binnen ons bedrijf. Wij herinneren hem als een talentvolle, fijne collega. De directe collega's van het zaterdagteam verliezen in hem een gewaardeerde collega en vriend. We wensen Tonnie en Coby, Wout en Jacolien, de verdere familie alsmede de vrienden Gods ondersteuning toe in dit zware verlies. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Directie en personeel Melse Maljaars B.V. Aagtekerke, 21 januari 2022 DINSDAG 25 JANUARI 2022 PM Geheel onverwachts en voor ons veel te vroeg is hij uit ons midden weggenomen. Hij zal altijd een bijzondere plek hebben in ons hart. Wij wensen de familie en naasten veel sterkte in dit grote verlies. Peter Tom Jesse Arjan Aart-Jan Dirry Jan Mar-Lize Rianda Rinco Joël Sienna Cars Henriëtte Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze goede vriendin Wij wensen kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Ineke, Anneke en Piet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44